Його було важко вмовити одружитись зі мною, але я таки заставила його!

Я довела Олега до шлюбу шантажом та хитрощами. І все почалося з того, що я закохалася у Олега. Він був чудовою людиною з чарівною усмішкою та великим серцем, але, на жаль, він не відповідав на мої почуття. Це не зупинило мене, і я вирішила не відступати.

Одного разу, збираючись на одну з наших зустрічей, я дізналася про його слабкість — фінансову вразливість. Він став боржником перед одним зі своїх друзів, але не зміг погасити борг через нестачу грошей. Я бачила у цьому свою можливість та план, який, на жаль, видалося дуже простим.

Я розпочала з постійної допомоги йому і видачі грошей, вигадуючи причини, навіть незважаючи на свої обмежені фінансові можливості. Поступово, Олег почав розпитуватися, чому я роблю це, і я відповіла, що це прояв моєї безмежної любові до нього. Я йому сказала, що він є всім для мене і я готова зробити все, щоб допомогти йому.

З часом, Олег почав бути мені вдячний за мою допомогу і затишок, який я йому створювала. Я стала ближчою для нього, його опорою і приятелем, але цього мені було мало. Я хотіла, щоб він змінив своє ставлення до мене і почав мене кохати.

Так з’явився мій план. Я почала маніпулятивні дії і вигадувати історії, що йому можуть загрожувати великі фінансові проблеми, якщо він не знайде виходу зі своєї ситуації. Я наймала людей, які зіграли роль бандитів, влаштовувала сутички і т.д. Грошей пішло не мало на це, скажу я вам! Я стала натякати, що я мій батько може допомогти, але лише в одному випадку — якщо він вийде за мене заміж. І ось, несподівано для себе, я почула слова «Так, я готовий».

Ми одружилися, і він став моїм чоловіком. Проте, весільна радість була тільки пустим відлунням. Відчувалося, що це був не його вибір, а дія, зумовлена моїми шантажем та хитрощами. Відчувалася глибока розчарованість і байдужість, і всі наші спроби зробити шлюб щасливим здалися марними.

Мій світ зруйнувався, коли Олег через два роки нашого шлюбу завів собі коханку. Перше, що прийшло мені на думку, було відчуття розчарування та відчуженості. Чи це моя провина? Чи була я недостатньо хорошою дружиною? Ці питання крутилися в моїй голові, а моє серце було переповнене болем.

Я не могла собі дозволити, щоб ця нова жінка відібрала у мене Олега. Я знала, що будь-яким способом потрібно зупинити цю зраду. Отже, я розправила з цієї хвойдою, не буду вдаватись в подробиці, як я це зробила, але вона відчепилась від нього. 

Через наступні місяці, ми працювали над нашими стосунками. Я старалася бути кращою дружиною та партнеркою, підтримувала його і намагалася робити наше життя разом більш насиченим. Олег також прикладав зусиль, але ці зміни виявилися непростим завданням.

Оцініть статтю
Джерело
Його було важко вмовити одружитись зі мною, але я таки заставила його!