Із цим секретним засобом – Ви зможете проростити навіть найстаріше насіння.

Пропоную вашій увазі диво-засіб з додаванням, якого всі ваші насінини будуть проростати. Найприємнішим бонусом є те, що навіть найстаріші насінини теж пробудяться і випустять пагінці.

Звичайно ж, ви будете здивовані, але цей чудо-засіб можна знайти просто у вас вдома, а саме у домашній аптечці. І навіть, якщо у вас вдома нема такого, його можна без проблем придбати у найближчій аптеці та й коштує він копійки. Здогадалися про що саме йде мова? Вірно, це звичайний перекис водню 3%.

Перевагами перекисю є: дана рідина надзвичайно швидко пробуджує насінини, знищує будь-які збудники захворювань та підвищує імунітет насінин. Так, так, імунітет є навіть у маленьких насінин.

https://semena-konopli.com.ua/

Коли ми застосовуємо перекис водню до насінин, які погано розвинуті, чи виглядають не привабливо – цей засіб здійснює захисну функцію, яка проявляється в тому, що внутрішній пагінець насінини не зазнає механічних пошкоджень. Окрім того, розчин видаляє ефірну олію, яка може бути присутня на зовнішній оболонці у насінини, в результаті чого вона почне зволожуватися та отримувати поживні речовини.

Що основне – не потрібно вимірювати пропорції до граму. Так ось, беріть ручку та блокнот і записуйте рецепт:

Беремо ємність та наповнюємо її водою, приблизно 100мл. Додаємо одну чайну ложку перекисю і все перемішуємо. В отриману суміш опускаємо наші насінини.

https://vseznayko.com.ua/

Скільки ж часу потрібно вимочувати насінини в цьому розчині?
— Насіння огірків, помідорів, баклажанів, перцю та цукіні — приблизно 2-3 години.

— Якщо насінина на вигляд засохла чи виснажена – витримати її в розчині не менше 5 годин.
При вийманні з цього розчину – насінини потрібно промити під проточною водою. Викласти на паперовий рушничок та промокнути їх. Після цього висадити.

Оцініть статтю
Джерело
Із цим секретним засобом – Ви зможете проростити навіть найстаріше насіння.