Історія про відданість та відвагу не зовсім домашнього кота

Дивовижна історія трапилася з моєю сусідкою  — старенькою бабцею, яка вже достатньо довгий час жила сама. Чоловік помер, діти лише зрідка приїжджали як і внуки.

Якось поки жіночка йшла з ринку натрапила на маленьку сіро-руду грудочку шерсті. Вона взяла цю грудочку, а це кошеня. Вирішила бабуся забрати його собі. Вже ж осінь, скоро прийдуть холоди, а за ними й морози. Така манюня не зможе вижити на вулиці. Назвали нового члена сім’ї Мусьою.

Це був улюблений кіт. А як подобалось старенькій гладити його пухнасте пузико, яке він з радістю підставляв. Вона турбувалася про кота з усіх сил, бо він став її компаньйоном та другом, що завжди був поруч.

Котик ріс дуже швидко, можна сказати як на дріжджах і, що було незвично, набагато швидше чим його вусаті родичі. Бабуся вважала, що все це через його раціон – молочко, сметанка, зернистий сир більш відомий як творог. Як мала змогу то купувала для Муська рибку дрібну, чи кусочок курочки. Ось він і ріс так швидко на думку старенької.

Якось літом, коли кіт вже був великим та сильним, бабця поїхала на ринок по продукти. В цей день крадії вибрали своєю жертвою саме квартиру нашої бабці.

В цей час Муся спав на високому комоді серед зимових шапок, які старенька не забрала після зими. Як тільки негідники проникли в квартиру, та зайшли до кімнати, в якій власне спав Муся, кіт кинувся у відчайдушний бій.
Спершу він стрибнув одному з крадіїв на голову(а крадіїв було 2), що той похитнувся, впав, вдарився головою та втратив свідомість. На другого кіт теж застрибнув та роздер поганцю лице, руки та зачепив шию.

Під час відчайдушної битви Муськи з злодіями на шум прибігли сусіди, схопили другого крадія та викликали поліцію, а кіт повернувся на свій комод з шапками. Поліція та бабуся приїхали одночасно та зайшовши до квартири поліцейський мало не зомлів – на нього з комоду дивився справжній манул!

Манул – це дикий кіт, який не піддався свого часу, та не піддається досі одомашненню. Вони по свої природі не агресивні, але якщо хтось посягає на їх будинок – можуть розідрати горло. А так як цей кіт з малечку жив з бабусею – він прийняв її за свою родину, тому вів себе як звичайний домашній кіт.

Злочинців затримали, а котика бабусі залишили так ще й поліцейські пізніше навідались до бабусі та привезли багато ласощів для відважного захисника, в якості нагороди за досягнення.

Оцініть статтю
Джерело
Історія про відданість та відвагу не зовсім домашнього кота