Історія про те, як я врятувала сімейну пару від розлучення в маршрутці

Якось я їхала в маршрутці з роботи додому. Стандартна процедура буднього дня. Поки я їхала мені зателефонувала подруга і ми почали розмовляти. І якраз на самому початку нашого діалогу мою увагу привернули молоді хлопець та дівчина своєю сваркою. Я одразу зрозуміла, що це молода сім’я, адже в обох на безіменному пальці правої руки була каблучка. А чому молода? Тому що дуже молодо виглядали.

Сварка була класичною, таке стається в сім’ях. І тут дівчина, а точніше жінка, кинула в чоловіка ключами та закричала:

-З мене досить! Я більше так не можу! Я забираю дитину та речі і їду до мами! А ти чекай документи на розлучення! Бажаю бути щасливим!»

Не здивована я такій ситуації. В багатьох сім’ях люди просто втомились від один одного. І для цього є маса причин: розкрились справжні характери, борги, непорозуміння, стрес і тому подібне.

Їхню сварку почула моя подруга на іншому кінці телефону і запитала що відбувається. В моїй ж голові вже був геніальний план, який я в той же ж момент почала втілювати в життя і тому голосно відповіла подрузі:

-Ти уявляєш, Катю! Тут буквально декілька секунд назад на одного вільного чоловіка стало більше! Я так розумію його дружина скоро буде вважатися колишньою. Я тут біля них сиджу. І знаєш, він якраз в моєму смаку! Високий блакитноокий брюнет, уявляєш? Саме так, це моя слабкість. Але в нього дитина є… Ну нічого, на аліменти піде лише двадцять п’ять відсотків його зарплати, та й я теж добре заробляю, тому проблем не буде. Треба буде його на побачення запросити!

В той же ж момент подружжя зупинили свою перепалку і починає дивитись на мене. А я ж у відповідь дивлюсь з посмішкою на молодого чоловіка. Він теж не промах та построїв мені оченята і пересів від дружини. Дружина ж пересіла до нього та почала обіймати свого обранця. Та навіть демонстративно поцілувала його. А коли я виходила на своїй зупинці – міцно прижалась до нього та стискала його руку.

А я вийшла з маршрутки задоволена, бо ж мій план спрацював і я врятувала пару від розлучення!

Оцініть статтю
Джерело
Історія про те, як я врятувала сімейну пару від розлучення в маршрутці