Історія про те, чому не потрібно відкладати сім’ю, дітей та мрії, бо ж потім може й не настати

Найrірше, що може статися з матір’ю це пoх0poни св0єї дитиHи. Ось і я пережила це Heщacтя та велике г0pe. Я сиділа на n0минкaх і пpиймaлa спiвчyття від всіх хто зміг прийти. Але при цьому я відмовлялася приймати те що сталось і намагалась запевнити себе, що це відбувається не зі мною. Так пoминки прийшли до свого кінця, люди почали розходитися, офіціанти забирати тарілки зі столів. А я так і продовжувала сидіти дивитись в одну точку та відмовлятись усвідомлювати що сталось нenonpaвнe.

Але як виявилось не всі у гості пішли. До мене підійшла Юля найкраща подруга моє Наталочки. Вони дружили з Наталею ще з ясел. Разом ходили до садочку, разом ходили в школу, а після школи продовжував далі дружити. Тільки ось Юля та Наталя вибрали для себе різні життєві шляхи. Наталя моя я почала бізнес, а ось Юля влаштувалась на роботу та потім вийшла заміж і народила дитину.

Всі наші знайомі захоплювались своєю донечкою, адже вона не здалась навіть після того як перший і бізнес прогорів. Вона продовжувала старатись та багато працювати і, зрештою, відкрила новий який був успішним. Всі зароблені гроші вона відкладала та вкладала в бізнес. Також Наталочка завжди купувала мені щось, відправляла на відпочинки, на лікувальні курорти, робила все для мене, адже ми один одного обожнювали і в дитинстві я так само робила для неї все. Наталя навіть зробила мені просто шикарний ремонт в квартирі.

Але весь час на відкладала своє щастя відносини, сім’ю, дітей на потім. Заказала ой мамо потім потім зараз потрібно гроші заробити. Гроші вона зробила але ось те жадане потім для неї так і не настало. Вона весь час переживала за майбутнє, старалась забезпечити його собі якнайкраще, забезпечити мені хорошу безбідну старість та прекрасні умови для майбутніх дітей, яких вона планувала та дуже хотіла.

А тепер моєї кровиночки, мого повітря мого всесвіту немає. Я навіть не уявляю, як я зараз маю прийти в квартиру та лягти спати з усвідомленням того що більше в цій квартирі не буде Наталки.

Тут до мене заговорила Катя, яка весь час просто сиділа ти тримала мене за руку.

-Тьоть Люда давайте може я у вас переночую? — ніжно та стурбована запитала мене дівчина.

-Так Юлечко якщо тобі не важко… Я дуже боюсь залишатись сама… — ледь чутно відповіла я.

Так ніч після поминок я провела разом з Юлею. Знаєте найобразливіше те, що саме в той час коли Наталя продала свій бізнес, отримала хороший прибуток від нього та вирішила пожити для себе в неї стався інсульт. І все це через величезну перенапругу та бажання заробити побільше грошей.

Нікому не бажаю пережити те, що тоді пережила я. Я все таки плекала надію, що мою донечку врятують, коли швидка приїхала та забрала її до реанімації. Я думала, що її так само врятуйте мою подругу Надю, яка захворіла раком і дізналась про нього лише на третій стадії. Але перемогла… Не здалась… Прорвалась. Після цього вона зрозуміла, що має жити тут і зараз, а не якимось туманне майбутнім. Перестала відкладати все важливе на потім, здійснила всі свої мрії та тепер живе в повному щасті.

Проте не всім так щастить, як моїй подрузі. Ось і не пощастило моїй Наталочці. Як я тепер буду без неї? Я не знаю… Але поки що моєю підтримкою є Юля.

Так час лікує, але треба ще почекати, щоб цей час пройшов. І так, весь статок Наталочки перейшов мені, і багато хто казав, що хоч це є плюсом, але для чого мені ці кляті гроші, якщо моєї дівчинки більше немає?!

Цією історію я хочу вам сказати, що не потрібно відкладати все на потім та концентруватися лише на заробітку й достатку. Здійсніть мрії, заводьте сім’ю, народжуйте дітей і робіть все чого бажає ваше серце, і не відкладайте це на потім, бо ж це потім може і не настати.

Оцініть статтю
Джерело
Історія про те, чому не потрібно відкладати сім’ю, дітей та мрії, бо ж потім може й не настати