Історія про героїзм кота на ім’я Вуглик

В моєї сестри є домашній улюбленець – чорний кіт Вуглик породи бурман. Він завжди їздив з сестрою у відпустки, але цього року в неї не вийшло взяти улюбленця з собою.

Тому я погодився побути з ним. Тим більше сестра попросила пожити цей час, поки вона у відпустці в її квартири, а мені набагато зручніше їздити від її квартири на роботу.

Вуглик хороший, чемний та ласкавий кіт, який обожнює ніжитись та деколи сам приходить та тягне за руку просячи таким способом, щоб його погладили. Декілька днів ми жили з ним, можна сказати, душа в душу. Але в один момент я захворів. Напевно від колеги по роботі підхопив, який прийшов на роботу хворий.

Випив значить я ліки, ліг подрімати і тут до мене прибіг Вуглик та почав кричати. Знаєте як буває коти вміють кричати коли б’ються? Ось так кричав Вуглик, але на мене не нападав. Я подумав, що він голодний, тому насипав йому ще корму та налив свіжої води, але він не заспокоювався і кричав все більше.

Я відрізав йому хороший шмат шинки – він продовжував. Я вирішив, що зараз зроблю собі кави або чаю та зателефоную у ветеринарну клініку, щоб записатись на прийом, але підійшовши до плити я побачив, що газ увімкнутий, але він не горить. Я швидко вимкнув газ, відкрив всі вікна та зрозумів причину криків Вуглика. Він врятував мені життя.

Після приїзду сестри я ні разу не прийшов до неї в гості без гостинця для Вуглика, чи якоїсь іграшки. Він мій спаситель і мій герой!

Оцініть статтю
Джерело
Історія про героїзм кота на ім’я Вуглик