Історія працьовитої дівчини і альфонса, який наживався на таких дівчатах

Віра все своє свідоме життя мріяла про власне окреме житло. Багатих батьків у неї не було, чоловіка також, тому розраховувати на чиюсь допомогу дівчині не доводилося.

З дитинства вона звикла до бідного життя, коли батько приходив додому постійно п’яний і дебоширив. Тому мрія її була ще з юнацьких років.

Та й жили вони у звичайній двокімнатній хрущівці.
Дівчина старанно навчалася і стала бухгалтером. Влаштувалася на дві роботи офіційно, а крім того допомагала підприємцям готувати звіти до податкової і з цього отримувала також дохід.

На собі вона економила. Одягалася скромно, нові речі купувала досить рідко і то на секонд-хендах.

Так тривало майже десять років. І ось, коли за підрахунками Віри вона накопичила необхідну суму – вона вирішила придбати власну квартиру. Радістю і переживаннями було сповнене дівоче серденько.

Віра обрала для себе простору однокімнатні квартиру-студію. Тобто вона могла б вважатися і двокімнатною, якби встановити перегородку між вітальнею і кухнею.

Оселилася дівчина у своєму житлі, здобутому важкою працею і готувалася бути щасливою.

З часом вона почала приділяти увагу своєму зовнішньому вигляду. Придбала собі гарний і ошатний новий одяг, косметику, кілька пар дорогого взуття. Віра виглядала наче з обкладинки журналу.

На роботі її не впізнали одразу, адже із скромного гидкого каченяти вона перевтілилася у справжнісіньку лебідку.

І тут, наче на замовлення долі, Вірі запропонували ще одну роботу. Саме на цій роботі красуня і познайомилася із не поганим хлопцем – Дмитром. Він дуже гарно за нею залицявся, з усіх сил хотів їй сподобатися. У них зав’язалися стосунки, вони почали зустрічатися.

Віра не була вже молодим дівчиськом, їй минуло двадцять дев’ять років. Тягнути далі – сенсу не було, адже і дитинку народити потрібно встигнути.

Тому як Дмитро запропонував їй жити разом і в майбутньому одружитися – дівчина погодилася.

Спочатку вони жили в злагоді в, мабуть, любові. Та потім Дмитро почав натякати, що йому просто необхідна прописка у місті, так як він із іншої області. З часом взагалі почав вимагати це і натякати, що йому не дуже приємно, що він не є власником їхнього житла. Хитрий хлопець хотів обдурити дівчину і відібрати у неї квартиру. Вірі це дуже не сподобалося. Вона почала шукати будь-яку інформацію про нього. Виявилося, що справжнісінький шлюбний аферист і обдурив уже більше десятка жінок. До того ж його справжнє ім’я – Юрій. А у однієї із бідних дівчат він взагалі відібрав і житло і бізнес.

Добре, що Віру насторожили дії її хлопця і вона вчасно про це все дізналася. Наступного дня дівчина звернулася до поліції, їй допомогли і проіструктували щодо її дій, щоб затримати і притягнути до відповідальності альфонса.

Все було втілено в життя. Хлопця зловили на гарячому і звинуватили, згодом змогли довести і інші його махінації.
А Віра щаслива прокидається у власному житлі, заробленому важкою працею.

Оцініть статтю
Джерело
Історія працьовитої дівчини і альфонса, який наживався на таких дівчатах