Іспит я того дня я не склала, але я зовсім не засмутилася, оскільки отримала набагато більше – кохання свого життя

Це був гарний літній ранок. Я вже склала всі свої іспити і успішно закінчила четвертий курс юридичного факультету. Цього дня ми мали прийти і скласти останній іспит, який і розподілив б нас усіх за напрямком на п’ятий і шостий курс, тобто на магістратуру.

Вибір був великий, і прокурорський напрямок, і нотаріальний, і суддівське самоврядування, і навіть соціальне забезпечення, окрім цих було ще дванадцять спеціалізацій. Я вирішила покластися на долю, адже не знала чого саме прагну, одне я знала, що люблю юридичну науку.

Я прийняла душ, нафарбувала очі і додала блиску на губи. Одягнула легеньке плаття з принтом із дрібними волошками, підібрала босоніжки в тон і була готова до виходу. Якраз допивала свою ранкову каву з тістечком з вишнями і мала виходити на маршрутку. Аж раптом одна краплина вишневого соку впала на сукню, ще й по центру, на самих грудях. Переодягатися часу у мене не було, адже наступна маршрутка аж через сорок хвилин.

Я вибігла із гуртожитку і вже добігала до зупинки, як почула, що один із поясків на босоніжках відірвався. Ну і день, подумала я. Та це ще не все. Моєї маршрутки не було. А йти пішки – я б точно не змогла. Тоді я вийшла на паралельну вулицю і почала зупиняти авто.
Аж тут мені пощастило. Біля мене зупинилася перша ж машина. Гарна нова іномарка сірого кольору. За кермом сидів молодий хлопець, мабуть на три-чотири роки старший за мене і запитав куди я так спішу. Виявилося, що це йому по дорозі. В машині ми розговорилися і я розповіла, що не знаю, яку спеціалізацію обрати. Він мене запитав про те, чи змогла б я терпіти, якби на моїх очах ображали інших. Я сказала, що звичайно – ні. Він лиш усміхнувся і сказав, що доля за мене тоді точно вирішить вірно.

Скажу чесно, мене це дещо стривожило. Тоді хлопець сказав мені, що якщо я оберу ту спеціалізацію, про яку він загадав при нашій розмові – то ми обов’язково зустрінемося через два роки.

Я прийшла на тест. Мені попалися запитання щодо захисту людей у різних ситуаціях. Не знаю, звідки він міг це передбачити. За результатами тесту – мене було спрямовано на напрямок адвокатської діяльності. Я закінчила магістратуру, пропрацювала два роки юристом і вирішила скласти іспит на адвоката.

Бачили б ви моє здивування, коли на екзамені на здійснення адвокатської діяльності, одним із адвокатів екзаменаторів був той хлопець. Ми впізнали одне одного одразу ж.

До слова, іспит я тоді завалила. Але отримала набагато більше – кохання свого життя. Ми одружилися, пізніше я таки склала іспит і отримала звання адвоката. Ми відкрили власне адвокатське бюро і працюємо разом, і виховуємо донечку.

 

Оцініть статтю
Джерело
Іспит я того дня я не склала, але я зовсім не засмутилася, оскільки отримала набагато більше – кохання свого життя