Молода, жвава, з характером, молодша на 10 років

Він все життя був хорошим чоловіком, цінним на роботі і люди його знали, як розумну, зрівноважену людину. Але припустився великої помилки…

Він мав хорошу дружину і люблячих дітей, проте було дещо, що його нервувало весь час. Кожного вечора…
Коли Олександр Валерійович приходив з роботи, то завжди бачив накритий стіл і вірну дружину, що чекала його. Його нервувало те, що кожного вечора одне й те саме. Вона завжди готує для нього і очікує його з роботи. Так, йому було приємно, що в нього така хороша дружина, але водночас це його виводило з рівноваги, він не любив цю буденність.
Від самого початку, коли він ще був бідним і не мав ні гроша в кишені, вона була поряд і підтримувала його. Саша був шалено закоханий в цю дівчину, бунтарку, з різними інтересами, неординарну і таку, що не притримується ніяких правил. А зараз вона стала дуже скучною для нього. Проста домогосподарка, не придумує нічого шаленого і цікавого. Просто любить тебе і цінує. Для нього це було нудно.

Проте він не хотів зрозуміти те, що заради нього вона такою стала. Дівчина відчула справжнє кохання, турботу і те, що потрібно приносити в будинок, коли ти матір, що потрібно дарувати дітям і чоловіку. Саші це не подобалось, хоча він був вдячний їй за все, але хотів чогось нового. Чогось іншого, ще не дослідженого. Адреналіну, драйву, а вона давала йому простий спокій і люблячу підтримку.

Через це він і закохався у іншу особу. Вона прийшла до нього на роботу декілька місяців тому. Молода, жвава, з характером, молодша на 10 років Іванка. Вони обоє помічали залицяння один до одного, що й згодом почали зустрічатись.
Проте Олександр не розумів чи не хотів розуміти, що Іванка була з ним тільки заради грошей. Він не помічав, скільки коштів у нього на неї йшло. Дівчина просто хотіла пробитися і заробити за рахунок стосунків з керівником, але він звісно в це не вірив. Для нього вона була чимось новим, він вірив, що вона його щиро кохає, але як же чоловік помилявся…

Незабаром про це дізналася Оля. Його вірна дружина. Вона гуляла в центрі з подружками і побачила у вікні одного з кафе, як її чоловік цілувався з Іванкою. Жінка прямо підійшла до них в кафе, але Саша не турбувався, він знав, що це рано чи пізно станеться, тому сказав:
— Чому ти переживаєш? Це лише розвага, я ж не покину тебе з дітьми, тому це й зрадою не назвеш.
Після цих слів Оля вийшла з кафе і нічого не відповіла.
Коли він прийшов додому, то побачив складені чемодани і дружину з дітьми, що їхали від нього. Він кричав і пробував їх зупинити, але вони не слухали і покидали квартиру.
Тоді він відчув справжній біль. А коли побачив красуню Іванку з іншим чоловіком, то почав злитися на себе, але нічого змінити вже не міг.

Саша пробував її повернути не раз і можливо будь-яка жінка вже давно поступилась та пробачила, але Оля була не з таких. Вона й не слухала.

Оля покидала квартиру знаючи, що відтепер у її житті не буде зрадників.
Тепер Олександр сидить у великій, розкішній квартирі один. Діти його пробачати, як і матір не збираються. І вислухати також не хочуть. Звісно, поряд з ним ще Іванка, але вона не могла заповнити ту діру, що утворилась в його душі…
А що б ви зробили на місці Олі? Покинули чи простили Олександра?

Оцініть статтю
Джерело
Молода, жвава, з характером, молодша на 10 років