Бід0лашна дівчина щодня проливала море cлі3.

Дві подруги були повними протилежностями. Одна була із точеною фігурою, ідеальними рисами обличчя, довгим волоссям, освітою, почуттям стилю. Одним словом – Христина була ідеалом.
А от її подруга, Оксана, була її повною протилежністю. Вона була низького зросту, повнувата, з грубими рисами обличчя, закінчила училище на кондитера. Красою, розумом чи почуттям гумору – вона не відзначалася.

Вийшли ці дві подруги заміж. Чоловіки в них були ще тими красенями і з гарними роботами. От тільки чоловік красуні Христини постійно шукав у ній якісь недоліки. То в неї ноги не пружні, то волосся не того кольору, то ще щось. Одним словом, вона з ним натерпілася. Бідолашна дівчина щодня проливала море сліз.

Але любила його і не перечила, а мовчки намагалася таки одного дня відповідати всім його вимогам.

А от Оксана, навпаки, вона тонула у любові, затишку і турботі. Чоловік її обожнював. Він не помічав її недоліків, яких у неї був цілий вагон. Оксана в очах чоловіка була ідеальною мамою, дружиною і жінкою. Чоловік прислухався до всіх її слів, порад чи прохань. Вони жили душа в душу.

Якось вони вирішили повечеряти разом в одному із новеньких ресторанів міста. Звичайно ж, чоловік Христини і там відзначився. Він цілий вечір принижував свою дружину і нарікав на неї. Ображена жінка сиділа і ледь стримувала свій біль.

Тоді чоловік товстунки Оксани не витерпів і вдарив кулаком по столі. Він сказав, що йому не подобається таке ставлення до жінок, а тим більше до своєї дружини.

Адже жодна жінка не заслуговує на таке ставлення до себе. Чоловік пояснив іншому, що якщо дружина його не влаштовує, то хай підшукає собі іншу і не крутить голову бідолашній.

Наступного дня Христина не витерпіла і подала на розлучення. Їх розлучили досить швидко.
А ще за деякий час вона зустріла чоловіка, який її щиро полюбив. А її колишній чоловік так і залишився сам.

Дівчатка і жінки, зрозумійте, що ви справжні красуні і заслуговуєте на тепло, увагу і повагу.

І в жодному разі не переступайте через себе заради чоловіка, без різниці чи ви його кохаєте до нестями чи просто хочете йому догодити.

Ще жодний чоловік цього не оцінив.

Любіть себе і все у вас буде добре. Беріть приклад з Оксани і її чоловіка. Не вбивайте свою індивідуальність.

Оцініть статтю
Джерело
Бід0лашна дівчина щодня проливала море cлі3.