І чоловік і його рідний брат почали помічати, що я закохана не в свого чоловіка, а в нього. І як тепер жити?

Це ж треба було таку статися.. Я вийшла заміж за одного із братів, а покохала іншого

Ми з чоловіком перебуваємо у шлюбі вже більше 8 років. За цей час у нас бувало всяке, і сварки і палкі поцілунки. Аж одного весняного ранку я зрозуміла, що я мабуть закохалася у іншого. А саме у його рідного брата.

Мене все частіше турбували думки, що мій законний чоловік – це не той чоловік, який мені призначений небесами. Я зовсім не відчувала, що він саме та людина, яка повинна пройти зі мною весь життєвий шлях.

Мій чоловік зовсім не ідеальний, він фанат комп’ютерних ігор, може цілими днями не вставати із-за монітора, а у вихідні дні валяється на дивані та смакує пивом. Спочатку я не звертала на це уваги, а більше того – могла сидіти поруч із ним та також балуватися хмільним.

Якщо у нас вдома щось потрібно полагодити – він це швидше доламає повністю. А от його брат – завжди приходить нам на допомогу. Цей чоловік – майстер на всі руки, його ніяка важка робота не лякає. А до того ж він дуже розумний і з ним легко можна спілкуватися на будь-яку тему. До того ж він обожнює активний відпочинок, на противагу диванному. Коли ми із ним про щось розмовляємо – я наче опиняюся у геть іншому світі, не помічаючи абсолютно нічого навкруги.

Він наче стимул для мене, щоб навчатися чогось нового, розвиватися і рухатися лише вперед. З ним дуже легко і просто.

Не знаю, чи вони розуміють мою приязнь до одного, і поступовий холод до іншого. Мабуть, лише сліпий цього не помітить. Хоча мій чоловік не надто сліпий, хоча значення цьому і не надає.

Чесно кажучи, я не знаю, як мені жити далі. Я не бачу свого майбутнього із своїм чоловіком. Я кохаю його брата. Дітей у нас нема, нас нічого не тримає. Проте я зовсім не знаю, як мені жити далі.

 

Оцініть статтю
Джерело
І чоловік і його рідний брат почали помічати, що я закохана не в свого чоловіка, а в нього. І як тепер жити?