Хто з вас батько — вибирайте самі, мені ви всі однакові

В будинку, де я живу, на другому поверсі є родина, з якою нещодавно трапилась пікантна ситуація. Родина складалась з двох братів та матері. Скільки себе пам’ятаю, батька не бачила. Тільки періодично в жінки з’являлись залицяльники. Один з яких вже понад десять років живе разом з ними. Хлопці вже були дорослі, тому також інколи приводили додому дівчат. Одного вечора на сходах ми почули шум, крики. Хтось розв’язував сімейні питання не боячись осуду сусідів.

Я не та людина, якій до вподоби збирати плітки, але в цій ситуації, не почути про що була мова, було нереальним. Гул стояв настільки сильний, що чітко долинали слова, навіть крізь броньовані двері.

Десь з пів року назад, старший син Артур почав зустрічатись зі Сніжаною. Дівчина жила в сусідньому під’їзді, але про її родину нічого сказати не можу. На вигляд звичайні люди. Артур дівчину дуже любив, задаровував подарунками, приділяв багато уваги, ні в чому не відмовляв. Дівчина світилась від такого відношення. Знаєте, бувають такі пари, на яких глянеш, й сам стаєш щасливим. Так ось, так виглядали разом Артур зі Сніжаною. У меншого брата також була дівчина. Але повна протилежність Сніжані. Така неприємна, груба… постійно зиркала, а з вуст не почуєш жодного культурного речення. Звали її Женя. Все було б добре, всі по парах, щасливі б мали бути, та Жені не йнялося щастя Артура й Сніжани. З Вовою вона була виключно з принципу, з ким набудь, аби не самій. Ніякими почуттями, чи благими намірами там й не пахло. Ось вона й вирішила, що якщо вона не має щастя, то його не має мати ні хто.

Женя почала простягати свої лапи до Артура. Коли вдома не було батьків, вона могла пройтись по квартирі в спідній білизні, підійти до Артура, обійняти, чмокнути в щічку. ЇЇ геть не турбувала присутність Сніжани та Вови. Деякий час всі намагались звести це на жарт. Артур неодноразово просив брата поговорити з дівчиною. Вова робив спроби, чесно, але там було ніби об стіну горохом. В решті він не витримав, та розійшовся з нею. Навіщо йому дівчина, яка ніби з ним, але бажає іншого.

Вова звісно тяжко пережив розлучення, проте це був найкращий та єдиний вихід. Йому всі з самого початку говорили, що Женя не надійна, з нею потрібно бути обережним, а по можливості взагалі не зв’язуватись. Пройшов вже місяць з моменту розриву. Вова почав забувати дівчину. У Жені ж на цей рахунок була інша думка. Вона вирішила нанести візит “ввічливості”.

З повною впевненістю у своїх діях, вона подзвонила у двері. Відчинив колишній хлопець.

-Що ти тут забула? Ми з тобою все давно вирішили, іншого варіанту бути не може.

-А я гадаю, що може. Артур вдома? Потрібно всім разом поговорити.

-Повторюсь, нам немає про що говорити. Повертайся, звідки прийшла. До побачення.

-Я вагітна. Тільки от не знаю, від тебе, чи від Артура.

З кімнати вийшов Артур, за ним Сніжана. Пара все чула, повторювати вдруге не потрібно було.

-Женя, я розумію, що ти вважаєш будь-які методи виправданими, проте це вже переходить всі межі! Ми з тобою ніколи не спали! Немає чого на мене наклеп робити! Я кохаю свою дівчину, ніколи б з нею так підло не вчинив! — Артур не витримав, та перейшов на крик. Вова та Сніжана стояли шоковані. Сніжана почала плакати.

Женя стояла на своєму. Сварилась з хлопцями довгих пів години. Доказувала що дитина від когось з них, тому вони мають вирішити, хто з них буде офіційно батьком, та одружиться з нею. Брати стояли на своєму до останнього. Аби ще не знали Женю, то можливо було допустити подібну ситуацію, проте в цьому випадку виключено. Терпінню Артура прийшов кінець.

-Ні хто з тобою одружуватись не буде! Якщо це дитина Вови, будуть тобі аліменти. Моє батьківство виключено 100%. Як народиш — зробимо тест на батьківство, а поки котись лісом, голубонько!

Хлопець гаркнув дверима, та пішов заспокоювати свою дівчину. Через дев’ять місяців Женя народила. Ще через тиждень зробили тест на батьківство. Яке було у всіх здивування, коли батьком не виявився Вова. Навіть не Артур. Це був чоловік, з яким зустрічалась мама. Його речі полетіли з вікна квартири, тієї ж миті, як Вова прочитав висновки аналізу. Бувають же такі дівчата, які ні з чим не розминаються…

Оцініть статтю
Джерело
Хто з вас батько — вибирайте самі, мені ви всі однакові