Хлопець п0жAлів для мене грошей. Тепер думаю, чи п0тPібнuй він мені?

Я зустріла милого та щедрого хлопця. Він дарував багато подарунків, купував речі та водив в кафе. Таким чином, хлопець показує своє кохання. Ми в стосунках восьмий місяць. Я щаслива в цих стосунках, але один епізод пошатнув мої почуття.

Гуляла по магазинам. Я заробляю достатньо, щоб дозволити собі витратити декілька тисяч в день на шопінг. Сьогодні мені щастило. Потрапляла на величезні знижки. В моєму гардеробі з’явилися туфлі, дву сукні, три футболки, джинси та кросівки. Залишалося купити косметику.

В мене очі розбігалися. Багато хорошої і красивої косметики. Хочеться геть усе. Я довго обирала. Хотіла придбати те, чим точно буду користуватися. Зазвичай, щомісяця купую косметику, а користуюся одиницями. Хлопець сміється з мене. Жартує, що скоро магазин на дому відкриємо.

Я зберігаю косметику в двох шафах та біля дзеркала в прихожій. В моїй колекції декілька сотень продуктів. Хтось вишиває, малює, збирає монети, а я захоплююся косметикою.

Обирала довго. Нарешті знайшла те, що шукала впродовж року. Залишилась одна палетка тіней. Її важко знайти і мені вона потрібна. Хто знає, коли я знову її знайду. Схопила покупку з посмішкою на губах. Одинадцять тисяч для такого скарбу не гроші. В моїх мріях, я фарбувалася біля дзеркала новими тінями.

pixabay

На карті не вистачало грошей. Я витратила все на одяг. Не можу ж я залишити свій скарб тут! Попросила в продавця відкласти покупку, а сама побігла телефонувати хлопцю.

Розповіла йому про свою мрію, як я довго шукала ці тіні, яка буду щаслива, коли їх куплю. Хлопець слухав без ентузіазму. Коли попросила грошей, відмовив.

— Кохана, навіщо тобі тисячні тіні? Твоя квартира потоне в косметиці. Давай я куплю тобі телефона чи нову пральну машинку? Твоя ж поламалась.

Я образилась на нього. Прохала про гроші п’ятнадцять хвилин, а він вперся. В результаті, взяла кредит. Я куплю ці тіні, бо вони мені потрібні.

Хлопець не допоміг здійснити мою мрію. Який він чоловік після цього? Навіщо мені пральна машина? Стара нормально пере. Я думала, хлопець бажає мені щастя та кохає. Напевно, не такий він щедрий та добрий. Подумаю, чи варто з ним далі будувати стосунки, якщо він такий скнара. Тепер ще кредит треба виплачувати. Так важко дати своїй дівчині грошей?

Оцініть статтю
Джерело
Хлопець п0жAлів для мене грошей. Тепер думаю, чи п0тPібнuй він мені?