Хлопець майже розлігся на сидінні в автобусі не даючи їй пройти та запропонував перелізти через нього

Якось я їхала з роботи додому. Всі сидячі місця в маршрутці були зайняті, тому я стояла, тримаючись за поручень. І поки я їхала додому, то застала таку цікаву ситуацію, про яку вам зараз розповім.

На двійних сидіннях біля вікна сиділи величезних габаритів молодий чоловік років двадцяти п’яти-двадцяти восьми та дівчина, яка в декілька разів була меншою за нього. Слід сказати, що вони явно були не знайомими.

Я стояла досить близько до них, тому бачила та добре чула що там відбувалось.

Дівчина ввічливо запитала в хлопця, чи буде той виходити на наступній зупинці чи ні. Той у відповідь лише покачав головою ні та продовжив мовчки сидіти не рухаючись. Слід сказати, що в нього була достатньо розслаблена поза. Ноги вальяжно витягнуті вперед, загороджуючи прохід дівчині, яка сиділа біля вікна, а руки схрещені на величезному череві.

Дівчина піднялась та ще раз ввічливо попросила: «Пропустіть мене будь ласка, зараз буде моя зупинка!»

Тут почали повертатись люди з передніх сидінь, але ніхто не збирався допомагати дівчині. Та й майже весь салон був заповнений жінками різного віку, тому ніхто не ризикував вступати в конфлікт з таким громилою.

Молодиця почала вже нервувати, та вже роздратовано казати чоловіку: «Слухайте, зараз моя зупинка, випустіть мене, будь ласка!» Але чоловік як сидів спокійно так і продовжував сидіти далі. Єдине що, він ще більше протягнувся в перед тим самим ще більше перегороджуючи дівчині шлях. Потім він з нахабною посмішкою сказав: «Ну раз тобі так треба, красуне, то давай перелізай через мене».

Після цих слів обурені пасажири стали обурюватись та казати, щоб чоловік пропустив дівчину та не нахабнів, але його це мало турбувало. Дівчина ще раз наполегливо повторила свою фразу, але хлопець у відповідь сказав наступне: «Ну а що, красуне, слабо тобі, чи як?» і знову усміхнувся своєю нахабною посмішкою.

Тоді дівчина не витримала, бо ж нерви не залізні, зловилась за верхні поручні, перескочила через хлопця в процесі ставши йому на коліна та пішла до виходу. Хлопець ж закричав на весь автобус: «Ах ти ж стерв0! Ти мені джинси замастила!».

Дівчина ж обернулась та без долі ввічливості та в грубому тоні відповіла: «А ти будь вдячний, що не лице!»

Ця ситуація шокувала всіх пасажирів, а той нахаба вийшов на наступній зупинці. Як думаєте, совість мучила, чи просто до своєї зупинки доїхав?

Оцініть статтю
Джерело
Хлопець майже розлігся на сидінні в автобусі не даючи їй пройти та запропонував перелізти через нього