Але він у вас т _yпий! — вигукнула Анна. Після цього свекруха вирішила пpoвчити невістку

Її синові Артуру виповнилось 2 рочки. Він був трішки повільним, розвивався повільніше за інших, але не розумово відсталим. Його матір злякалась і хоч всі навколо казали, що хлопчики пізніше розвиваються, вирішила повести малюка до лікаря.
Той сказав, що все нормально, просто в нього темперамент такий, але в цьому немає нічого поганого. Він повільніше буде дізнаватися світ, ніж інші діти, яким цікаво все, що може бути цікаво.

У її чоловіка є брат, який жив за кордоном, тому вони бачилися дуже рідко. Але Ігор сказав, що вони скоро приїдуть в гості. Чоловік дуже зрадів, бо скучив за рідним братиком. Також у Ігоря є жінка, українка, тому він мовив, що приїде з нею. Всі зраділи і з нетерпінням чекали гостей.

Коли вони приїхали, то залишилися у домі брата на кілька днів. Всі ці дні були муками для жінки. Вона весь час слухала, як дружина Аня розповідає про їхню дворічну доньку, яка дуже розумна і набагато краща за розумово відсталого Артура. Вона торочила, що хлопчик нерозумний і в нього серйозні проблеми.
Раз сталося таке, що вона прямо сказала:
— Як ви таке говорите?! Він же у вас дурний!

Сказала прямо це за столом з Артурчиком. Тут жінка не стримувалась уже:
Як ти смієш таке говорити?! Він не дурний! Хто тобі позволяв таку нахабність? – розгнівалася вона.

Анна трішки заспокоїлась і відповіла:
— Вибач, не гарно з моєї сторони так про розумово відсталих говорити…
Тут жінка ще більше розгнівалася і мовила чоловіку, щоб вони покинули їх будинок, вона більше не збиралася слухати такі дурниці про свого сина. Чоловік, звісно, пішов і поговорив з своїм братом і ввечері без сварок вони поїхали жити до свекрухи.
На наступний день дзвонить свекруха. У невістки з нею стосунки були хороші, але стало страшно, бо не знати, що там Анна на балакала про неї після вчорашнього і після того, як вони виставили їх сім’ю за двері, що ті поїхали до свекрухи.

Натомість свекруха мовила:
Розкажи, що вчора трапилось?
Жінка послухалась і все спокійно переповіла.
— Ось, як значить було. Анна вже всім розповіла, що Артур розумово відсталий і йому потрібне лікування. – відказала жінка після розповіді.

Далі свекруха вирішила провчити Анну. Коли вони знову сиділи всі разом у хаті і як невістка знову почала говорити про відсталість Артура, то свекруха мовила:
Знаєш, я вам на машину нову грошей збирала, щоб подарувати. Але ти розказуєш, який Артур хворий, то я вирішила, що краще гроші йому на лікування віддати, бо здоров‘я ж важливіше.
Ось така історія, як свекруха заступилася за невістку перед невісткою свого старшого сина. І правильно зробила, навіщо говорити всякі дурниці не знаючи правди?

Оцініть статтю
Джерело
Але він у вас т _yпий! — вигукнула Анна. Після цього свекруха вирішила пpoвчити невістку