Хлопці хотіли продати вк_радені матеріали. Я їх за це провчила

Я вирішила зробити ремонт у своїй квартирі. Пройшло вже 20 років з моменту останнього оновлення, і приміщення виглядало застарілим і зношеним. У мене було трохи часу, щоб змінити це і створити затишне та сучасне житло.

З першими думками про ремонт я почала планувати, що саме хочу зробити. Я вирішила розпочати з основних робіт, таких як перекриття стелі, заміна водопроводу та електропроводки. Це були довгострокові і важливі завдання, які вимагали професійних фахівців.

Для виконання ремонтних робіт я найняла досвідчену бригаду будівельників. Вони були знайомі з сучасними технологіями та матеріалами і, вважала я,  зможуть допомогти мені зробити кваліфіковано потрібну роботу. Так, вони зняли старі шари штукатурки, поклали нові комунікації і підготували стіни для подальшої обробки.

Після завершення основних робіт, настав час обрати дизайн і стиль для квартири. Я вибрала сучасний мінімалістичний дизайн, що відображав мою особистість та створював просторе та світле середовище. Я вибрала нейтральні кольори, які підкреслювали природні текстури матеріалів, такі як дерево.

Збіг уже місяць часу. Ремонтники вже отримали зарплату і аванс. І тут я з’ясувала, що половину будівельних матеріалів, закуплених для ремонту, вже немає. Я підрахувала всі витрати і сплюсувала з наявним будівельними залишками і в мене математика не збігалася. Хлопці думали, що натрапили на на жіночку, яка в таких речах не має зеленого поняття.

Я навідалася в квартиру в час присутності всіх працівників і запитала, де ділися матеріали? Хлопці вдавали вигляд, що працюють, а бригадир тим часом намагався мені все пояснити. Але його математика явно шкутильгала. І я йому це чітко показала на своїх розрахунках. Він вдав вигляд, що не розуміє про що йдеться.

Але я чітко все вловила. Тому мовчки покинула помешкання зі словами, що до кінця місяця робота повинна бути завершена. По-іншому розмова буде серйознішою.

 Хлопці думали, що спокійно мене, жінку, можна ошукати і планували загнати будівельний матеріал, щоб отримати додаткові гроші. але я швидко розгадала їх задум. і вирішила їх покарати за таку витівку. До тижня часу бригада завершила свою роботу. Приймати об’єкт прийшла не я, а мій охоронець. Вони аж ніяк не очікували такого повороту. Тому покинули мою квартиру мовчки, без доплати, яку вони вимагали в мене. І залишки матеріалу також повернули.

 Не варто намагатися когось перехитрити, бо завжди хтось знайдеться хитріший за тебе. Для ремонту дачі запросила вже іншу бригаду, за рекомендацією сусідки. Мені шахраїв не треба!

 

Оцініть статтю
Джерело
Хлопці хотіли продати вк_радені матеріали. Я їх за це провчила