Хлопчик з добрим серцем поділився своєю курткою з бездомним собакою

У сучасному світі мало добрих і чуйних людей, але вчинок, який зробив маленький хлопчик, вселяє надію в те, що у людства є ще шанс на щасливе існування.

Одинадцятирічний хлопчик став популярним на всю країну, завдяки своєму доброму вчинку. Він живе в місті Тбілісі, а став популярним ще й за кордоном.

http://djuise.ru/

На вулиці був початок зими. Леван вийшов з дому і збирався у своїх справах, як, раптом, побачив собаку, яка безпорадно лежала на морозі. Хлопчик не роздумуючи, зняв з себе куртку і сховав нею тварину, щоб зігріти його. Ця історія залишилася б непоміченою, якби вчинок хлопчика не побачили його сусіди.

http://djuise.ru/

Дембо Ломідзе, який проживає з Леваном в одному будинку, побачив з вікна, як хлопчик віддає свою куртку собаці. Він вирішив сфотографувати гідний вчинок і викласти фото на свою сторінку в соціальних мережах. Даний пост швидко набрав популярність, а разом з нею більше 1000 лайків і захоплених коментарів.

Користувачі мережі зізналися, що відчувають гордість за те, що живуть з Леваном в одному місті, бажали йому щастя і виявляли вдячність батькам за такого сина. Вчинок хлопчика повернув людям впевненість у гарне майбутнє.

http://djuise.ru/

Цей пост дійшов до місцевої адміністрації, яка вирішила запросити хлопчика взяти участь в соціальному проекті, завданням якому було встановлено спеціальний притулок для бездомних тварин.

 

Оцініть статтю
Джерело
Хлопчик з добрим серцем поділився своєю курткою з бездомним собакою