Бізнес Миколи пішов на днo. З’явилося багато пpoблeм. Чоловік почав Bипивaти, витpачaти гpоші на ігpові автoмaти

Одного вихідного дня Марічка вибігла з дому в магазин по молоко і хліб. Їі сім’я залишились в будинку спати, бо було ще рано і вихідний. Вона спішила, щоб приготувати сніданок і з родиною піти в парк на прогулянку. Сонечко світить, краса надворі!

По дорозі вона запримітила кав’ярню і вирішила повернути. Запах улюбленого лате. Як зненацька до неї підійшла жінка: «Марічко, Марічко!». Марічка поглянула в очі старої, змученої, сивоволосої з сльозами на очах жінки і вирішила, що здалося, бо не пам’ятала нікого з знайомих, що так виглядали.

Потім вона зайшла в магазин і зробивши покупки вирушила додому, але вона відчувала, що за нею хтось йде. Марічка насторожилась, акуратно глянула: «Далі та сама незнайомка!». І тут ця незнайомка покликала її:

«Марічко, це ж я, твоя стара знайома Олеся!».

Жінка здивовано обернулася і вилупила очі: «Ти? Моя сусідка Олеся? Сидоренко?».

Олеся кивнула головою і мовила, що трохи з неї життя пожартувало, тому так виглядає… Потім жінка почала розповідати про свого чоловіка Миколу.

Микола був перший красенем школи. За ним бігали майже всі дівчата і наша Марічка також. Він був з багатої сім’ї, бо його батьки їздили на заробітки в Іспанію.

Марічка зустрічалася з Миколою пів року, доки Олеся не відібрала в дівчини парубка. Тоді вона сказала: «Ти не варта його, я красуня, чудова дівчина, а ти ні!». Тоді Марічка дуже образилася на її слова, але нічого вдіяти не могла.

Олеся у шкільні роки мала блискучу фігуру, довге біляве волосся і дуже красиве личко. Така дівчина як вона, якщо вподобала собі хлопця, то не бачить інших дівчат на шляху. Так і було. Вона потім одружилася з Миколою. По фотографіям на Фейсбуці можна було сказати, що вони чудова пара, мали дитину і банально щасливі. Але чомусь давненько з’являлися Олесині світлини на Фейсбуці. Більшість людей думали, що щось сталось. І таки сталось…

Олеся розповіла, що бізнес Миколи пішов на дно, а батьки повернулися на Україну і з’явилося багато проблем. Чоловік почав випивати, витрачати гроші на ігрові автомати і навіть бити дружину. Жінка каже, що давно б його покинула, але тримає дитина.

Марічці це все було не цікавим. Тому вона порадила Олесі ніколи не говорити, коли не думаєш. Як каже приказка: «Сім раз відмір – один раз відріж». Бо закон бумерангу спрацював на ній. Олеся вибачилась за свої слова і запитала, як поживає Марічка. Та мляво відповіла, що все добре і попрощалась.

Вона прийшла додому, зробила млинці і усміхнулась. Як же добре мати хорошого чоловіка і чудових дітей поруч!

А ви? Вірите в закон бумерангу?

Оцініть статтю
Джерело
Бізнес Миколи пішов на днo. З’явилося багато пpoблeм. Чоловік почав Bипивaти, витpачaти гpоші на ігpові автoмaти