Гумор врятував кота і дружину від ска_ндалу

Коли Максим повернувся з важкого робочого дня, його живіт бурчав від голоду, а очі світилися при наїдках на столі.  Він швидко зняв робочу куртку і поклав її на вішак, але при цьому випадково зачепив кавалерський капелюх, який впав йому просто на його голову. Максим був у доброму гуморі і зареготав зі сміху.

Тим часом з’явилася у вітальні його дружина. Вона не могла стримати сміху, коли побачила, як чоловік танцює з капелюхом. «Максиме, що ти робиш?» — запитала вона, марно намагаючись приховати сміх.

Максим зупинився, переконаний, що став об’єктом жарту дружини.

-Олено, я голодний! Де моє обід? — відповів він, трохи розчарований.

Саме в цей момент Максим побачив своє відображення у великому дзеркалі на стіні. Він знову зареготав на весь будинок, бо капелюх надавав йому вигляду справжнього ковбоя.

Запах їжі проникав з кухні, що змусило Максима забути про свою капелюшну пригоду. Він швидко зняв капелюх і побіг до кухні, залишивши Олену зі сміхом на устах.

На кухні Максим побачив готовий обід, який приготувала Олена. Це був шматок соковитого стейка, смажена картопля і свіжий салат зелені. Він любив такі страви. Тому смачно облизався і сів за стіл, розгорнув серветку і готовий був затамувати свій голод.

Але в той самий момент його кіт Арчі, який до цього спокійно спав на підлозі, раптом стрибнув на стіл і вхопив свої зубами стейк. Максимові вже було не до жартів. Чоловік тільки — но націлився на цей стейк, а його і слід простиг. Кіт зі стейком вистрибнув через відчинені двері на подвір’я. Від образи Максим ледь не вдарив кулаком по столу. Але побачив свою усміхнену дружину і вчасно зупинився. Адже кота вже не наздогнати, а Олені настрій можна зіпсувати.

-Олено, цей кіт вже знову влаштував мені шоу! Не впускай його більше в хату. Хай знає, як на стіл вилазити, — незадоволено пробуркотів Максим і почав наминати залишки їжі.

Олена прибирала посуду зі столу і раділа в душі, що чоловік сьогодні повернувся додому в доброму гуморі. По-іншому всім би трохи перепало. Усе-таки гумор рятує світ від занепаду.

Оцініть статтю
Джерело
Гумор врятував кота і дружину від ска_ндалу