Господар був шoковaний, коли дізнався, чому сoбака всю ніч спостерігає за ним!

Як заведено казати, чужа душа — то темний ліс. Цей вислів особливо актуальний стосовно тварин, адже ніхто з нас навіть не уявляє, що ж коїться на душі у нашого чотирилапого друга.

Сьогодні ми поділимось історією про сім’ю, на яку чекали непрості випробування, коли вона взяла пса у притулку.

Мабуть, складно уявити сім’ю, що не мріяла б про собаку, а коли заводять, то сприймають її не інакше, як вірного друга та члена сім’ї.

Джон та Аманда теж довго мріяли про собаку, а коли прийняли рішення завести, то відправились у притулок. Пара була переконана, що саме такий пес більше цінує та потребує любов від господарів. Тварини з притулку, як правило, пережили далеко не просте життя, перш ніж попасти туди, а отже передбачити їх поведінку в новій домівці буде доволі складно.

Джон та Аманда довго не могли прийняти рішення, хто буде їх новим улюбленцем, але врешті-решт зупинились на простій дворнязі. Пес відкликався на кличку Ральф та мав дуже спокійну та поступливу натуру. Собака швидко признала в Джоні та Аманді своїх господарів.

Ральф швидко став найкращим другом для своїх господарів. Він був саме тим собакою, про якого більшість тільки мріє: вихований, стриманий, життєрадісний та знав основні команди. Відразу було видно, що колишній хазяїн добре про нього піклувався. Проте дещо таки не давало спокою Джону та Аманді.

 

Була в Ральфа одна особливість: протягом дня він гуляв, бавився та займався іншими справами, але як тільки пара лягала в ліжко, собака сідав біля дверей в спальню господарів та пильно спостерігав за ними всю ніч.

Так проходила кожна ніч у домі Джона та Аманди, що пара почала хвилюватись чи спить їх улюбленець взагалі.

Порадившись з дружиною, одного вечора Джон встановив камеру відео спостереження. Те що пара побачила вранці сильно їх здивувало.

Ральф і справді всю ніч не зводив погляду з господарів. Кожен раз, коли його очі змикались, він змушував себе спостерігати й далі.

Деякий час пара перебувала у ступорі, а тоді стала думати, чому ж собака так поводиться. Джон та Аманда припустили, що причиною може бути якась хвороба, а тому негайно відправились до спеціаліста.

Проте ветеринар їх заспокоїв, Ральф абсолютно здоровий та порадив поспілкуватись з працівниками притулку, можливо відповідь ховається у минулому собаки.

Джон та Аманда негайно вирушили у притулок, де нарешті отримали пояснення на загадкову поведінку собаки.

Те що вони почули, змусило пару кардинально змінити своє ставлення до Ральфа.

За словами працівників, колишніми господарями Ральфа була молода сім’я, яка відмінно ним опікувалась. Проте незабаром жінка завагітніла і вони прийняли рішення, що не зможуть більше опікуватись собакою.

Поки Ральф спав, пара перемістила його в темний контейнер та відправили до притулку.

Відкрили контейнер вже працівники, а собака так більше й не побачила своїх хазяїнів. Ральф був дуже засмучений та наляканий увесь цей час, поки його не забрали Джон та Аманда.

А тепер страх Ральфа знову бути покинутим настільки великий, що не дає йому заснути.
Ця історія настільки розчулила пару, що вони ледь не розплакались.

Дізнавшись сумну правду, пара вирішила, що мусить у щоб то не стало, завоювати довіру собаки. Вони стали ще з більшою уважністю та турботою ставитись до Ральфа. Відтепер його лежанка завжди була біля їх ліжка і врешті-решт собака змогла спати без страху бути покинутим.

Ральф переконався, що страшне минуле більше ніколи не повториться і спокійно спав усю ніч.

Оцініть статтю
Джерело
Господар був шoковaний, коли дізнався, чому сoбака всю ніч спостерігає за ним!