Галину посеред ночі виrн _aлa 3 дому рідна донька. Жінка у парку помітила плaчyщy бабусю, і спитала, що у неї сталося. Потім запропонували Галині пожити у неї. Але як тільки на порозі квартири жінка побачила колишнього зятя, була впевнена, що той її вижене. Але все сталося навпаки.

Галина виховала свою доньку одна, без чиєїсь допомоги. Дівчина вирісла з дуже гарною зовнішністю, і тому Галина сподівалась, що вона знайде собі чоловіка під стать їй, та не буде все жити в злиднях, як жила вона. Але її дочка, Орина, привела додому зятя з таким же матеріальним становищем, що й у них.

Через це жінка була проти їх шлюбу. Вона завжди вважала, що Орина гідна кращого чоловіка ніж її Павло. Але дівчина була дуже характерна, тому не послухала матір і вийшла заміж за цього Павла.
Вони всі втрьох жили в їх маленькій двокімнатній квартирі. Жінка помітила, що Павло непогана людина, але едине, що їй не подобалось — це низький заробіток хлопця.

Новоспечена сім’я прожила разом всього рік. В один день Павло забрав свої речі і без пояснень, мовчи пішов від дівчини. Галина не розпитувала дочку, просто більше не бачила свого зятя. Орина згодом пояснила матері, що він пішов від неї до іншої жінки.
Після уходу чоловіка, Орина геть від рук відбилась. Матері спочатку здавалось, що це вона так горює через зраду коханого і випиває. Але згодом стало ясно, що Орина вже в пошуках нового чоловіка. Щось пішло не так, і вона зійшла з правильної дороги. Почала приводити додому хлопців, які надовго у неї не затримувались. Мати вже втомилась їх запам’ятовувати і рахувати. Коли Орина привела додому чергового співмешканця, мати вскипіла і висловила доньці все що думає про її стиль життя. Після чого й опинилась ну вулиці. Посеред ночі рідна донька вигнала свою літню матір на вулицю з власної квартири, відібравши ключі.

Галина не знала куди себе подіти, пощастило, що на вулиці було літо, і вночі вона не замерзла. Ніч вона провела під будинком на лавці. Зранку жінка пішла до парку і від відчаю просто сиділа і гірко плакала. Жінка яка гуляла з малюком помітила це і підійшла спитати, що ж трапилось. Галина розповіла свою сумну історію, після чого дівчина, Катерина, запропонувала їй пожити у неї. Вона пояснила, що родом з дитбудинку, і ніколи не знала своєї матері, а якщо б знала, ніколи б не вчинила так з нею. Тим паче у неї маленька дитина, Галина зможе допомагати по господарству.

Галина дуже зраділа від такої пропозиції і звісно ж погодилась. Але коли вони зайшли до квартири і на порозі вона побачила свого колишнього зятя, була просто у шоці. Вона засмутилась тому що думала, що через її надмінне ставлення до зятя раніше, він вижене її назад на вулицю.

Але все сталося навпаки. Галина переночувала у них, а зранку почала збиратись, щоб піти від них. Але Павло вмовляв її залишитись на зовсім. Він пояснив, що у його нової дружини немає родичів, і у нього така ж сама ситуація. А так хоч бабуся у їх дитини з’явиться. Галина від таких теплих слів навіть розплакалась. З того моменту вона живе з Павлом і Катериною, які виявились їй ближчі ніж рідна донька, яка після всього цього жодного разу навіть не зателефонувала, щоб дізнатись де і як живе її матір.

 

Оцініть статтю
Джерело
Галину посеред ночі виrн _aлa 3 дому рідна донька. Жінка у парку помітила плaчyщy бабусю, і спитала, що у неї сталося. Потім запропонували Галині пожити у неї. Але як тільки на порозі квартири жінка побачила колишнього зятя, була впевнена, що той її вижене. Але все сталося навпаки.