Повністю відремонтував квартиру, а тебе звідти вигнали! Напевно, ніхто б не захотів опинитися в такій ситуації. Проте, що робити якщо ж таке з тобою трапилося, а потім ще й дружина покинула?

Чоловік спочатку десь рік зустрічався з хорошою дівчиною, тому вирішив на ній одружитися, бо вони щиро кохали один одного. У її батьків був власний будинок за містом і квартира в центрі. Тому пара вирішила жити в їхній квартирі, щоб вся їхня зарплата не йшла на оренду квартири.

Після їхнього весілля теща дружини запропонувала, щоб вони переїхали в квартиру у центрі. Молода пара погодилась і переїхала у квартиру мами дружини. Чоловік хотів дати цій квартирі все краще, бо вона сама була не у найкращому стані, а їм там ще потрібно жити. Він повністю відремонтував ванну, змінив скло та закупив нову техніку для кухні. Батьки Ірини інколи приїжджали до них і хвалили весь час квартиру, що покращала і покрасивішала. Та й справді, чоловік ще й мусив косметичний ремонт робити.
Через рік йому дружина повідомила, що очікує дитину. Коли малятко народилося, то багато коштів прийшлося витрачати на нього, але він все ж знаходив можливості залишки від зарплати вкладати у квартиру, бо як-не-як хочеться жити у комфорті.
У Ірини ще є молодший брат, який раніше жив з батьками в одному будинку, але ще тоді йому було 25 років, уже не дитина і хоче жити окремо. По цій причині він згодом з’їхав від батьків і жив у своїй орендованій квартирі в місті.
І тільки чоловік закінчив робити ремонт, як теща сказала, щоб її син жив тепер з ними, а якщо вони не погоджуються на ці умови, то щоб дали гроші орендувати квартиру її синові, мовляв, в нього все життя починається, треба кар’єру робити і таке інше.

Звісно грошей, щоб дати молодшому братові дружини, в чоловіка не було. Тому він вирішив поговорити з тещою, але в результаті вони посперечались, що сім’ї довелося з’їхати з тієї квартири. Тепер вони орендують житло.
Правда, найгірше в цій історії, що Ірина не підтримала чоловіка, а підтримала власну матір, яка вигнала її з дому. Дівчина знайшла відмовку, що батьки чоловіка можуть оплатити оренду житла її молодшому братові. Так, у його батьків є деякі заощадження, але як це він буде просити гроші у батьків, щоб орендувати квартиру молодшому брату дружини? Нісенітниця! Тепер у чоловіка не тільки сварка з тещою, а ще й з дружиною. Проте він стільки грошей вклав у цю квартиру, щоб від неї з’їхати?

В результаті він вирішив попросити у тещи грошей за ремонт, але вона віддала тільки за техніку. Та й без того всього вона віддала гроші своїй доньці, яка не віддає гроші чоловіку. Також теща тепер його звинувачує в тому, що він одружився на її доньці тільки через квартиру…
На даний момент Ірина взяла дитину і покинула чоловіка, поїхавши жити до батьків. Тепер він один сидить в орендованій квартирі і не знає, що робити…

Оцініть статтю
Джерело
Повністю відремонтував квартиру, а тебе звідти вигнали! Напевно, ніхто б не захотів опинитися в такій ситуації. Проте, що робити якщо ж таке з тобою трапилося, а потім ще й дружина покинула?