Дві рідні сестри, а таке враження, що від різних батьків

Того ранку я спішив до аеропорту. Точніше я вже дуже запізнювався, адже до відкриття реєстрації на рейс залишалися лічені хвилини. А там посадка і відліт.

Так як вільних таксі не було, через дощову погоду, — я вирішив добиратися тролейбусом. Від мого дому до аеропорту близько шести зупинок. Наче недалеко, подумав я.

https://dyvys.info/

На зупинці зі мною зайшли дві жінки. На вигляд їм було біля п’ятдесяти років. Одна виглядала молодшою і добрішою, а друга хоч мала кращі риси обличчя – виглядала дуже противною та зл0ю. До того ж перша з них посміхалася, а друга щось собі бурмотіла під носа і демонструвала свою обуреність.

Виявилося, що тієї жінки, яка мені більше сподобалася – дочка вийшла заміж і зять жив з ними. А тій не добрій, схожій на шапокляк – не подобалося, що в домі її сестри живе чужий чоловік.

От вона і тріпала нерви і висловлювала своє «фе» іншій сестрі. Так тривало три зупинки. Якийсь чоловік, який уже не міг цього слухати дав їм зауваження, що вони знаходяться у громадському транспорті і порушують загальний порядок, до того ж нікому не цікаво що коїться у них вдома.

А та злюка в секунду налетіла у відповідь на цього чоловіка. Почала його обзивати і сильно махати руками.

І знаєте, я б тому чоловіку поставив пам’ятник. Він чемно піднявся з свого сидіння і підняв ту засушену від злості дамочку і поволік до виходу. Як тільки двері тролейбуса відчинилися – він її виштовхав на вулицю зі словами: «Щасливої дороги!».

Весь тролейбус аплодував цьому сміливому чоловіку. А сестра цієї жінки мовчала і тихенько посміхалася. Було видно, що їй також набридла така бесіда і супутниця.

https://doba.te.ua/

Наступна зупинка була – «Ринок» і ця добра і мила жінка вийшла. Тобто її сестрі було йти пішки не далеко.

А моя зупинка була через одну. Я мав гарний настрій і вже перестав хвилюватися, що можу запізнитися на свій рейс.

За кілька хвилин я був вже на порозі аеропорту і швидко, без черг пройшов паспортний контроль і направився до свого літака. Посмішка з мого обличчя не сходила, а в голові крутилася ця фраза «Щасливої дороги» і золоті коронки того чоловіка.

Оцініть статтю
Джерело
Дві рідні сестри, а таке враження, що від різних батьків