Довірила квартиру сестрі, а вона здала її якимось нEадEkвAтнuм людям!

Мої батьки рано покинули цей світ. Я отримала від них двокімнатну квартиру. Живу сама, хоча мені радили знайти сусідку. Пасивний дохід, невеликі гроші, але ж гроші! Я не хотіла жити з кимось. Проблем з грошима не мала.

Серед рідні в мене залишилася старша сестра. Вона жила через двадцять метрів. Я частенько ходила до неї в гості. Стосунки в нас теплі, ми все один одному довіряємо, так я думала. Моє ставлення до сестри змінилося, коли я попросила її подивитися за квартирою.

Я виграла навчання в Лондоні. Мала поїхати туди на півроку. В мене квартира заставлена вазонами. Кинути їх не могла. Попросила сестру приходити їх поливати. Я далі буду платити по всім рахункам, а сестра повинна дивитися за рослинами і пил протирати.

Поїхала в Лондон з легким серцем. Квартира в надійних руках. Я старанно вчилася, дивилася нове місто, багато фотографувала і горя не знала! Сестра два рази подзвонила, щоб уточнити деякі деталі стосовно догляду за рослинами. Більше ми не спілкувалися. Я не засмучувалася.

Кінець моєму спокою настав, коли мені зателефонувала найкраща подруга. Вона була в цілковитому шоці. Подруга пришла до мене додому, а замість мене двері їй відчинив чоловік. Вона подумала, може це мій кавалер. Ввічливо попрохала покликати Оксану, але чоловік не розумів про кого в нього питають. Тоді подруга поцікавилась, хто він? Квартирант.

unsplash

Моя, гречно кохана сестра, вирішила здавати мою квартиру. По рахункам платила я, тому вона отримувала чистий прибуток. Здавала квартиру на один день. В ній встигли побувати люди, різного ступені соціальної відповідальності. В якому стані квартира, я не знала. Подруга сказал, фарба в прихожій виглядала темнішою, ніби її забруднили. Я тільки три місяці тому закінчила ремонт. Страшно уявити, що там зараз робиться?! А мої рослини? З ними що?

Я не могла все покинути. Мені ще п’ять місяців вчитися. Подзвонила до сестри. Ми довго сварилися. Вона не відчувала вини. Сестра вважала себе правою. Вона не хотіла безкоштовно дивитися за моєю квартирою. Мені прямо в очі не змогла зізнатися в своїй сукупності, тому вирішила підзаробити здаючи моє житло. Я вимагала негайно виселити людей і більше нікого не заселяти. Ключі нехай віддасть моїй подрузі.

Сестра категорично відмовилася слідувати моїм вимогам. Ви собі це уявляєте?! Вона здає мою квартиру, без моєї згоди, ще й не хоче це припинити! Я кинула слухавку. Декілька годин пішло на обдумування плану помсти.

Я набрала номер подруги. Розповіла їй свій план. Вона погодилася все зробити. Вже через двадцять хвилин, подзвонила сестра. Вона була шокована моїм вчинком. Називала жадібною xв0йд0ю і бажала вдавитися своєю квартирою. Що ж я зробила?

Подруга викликала поліцію в мою квартиру. Вона розповіла все чесно. Не знає хто ці люди, тут живе інша людина, зараз вона в іншій країні. Сусіди підтвердили її слова. Пару, а там жили чоловік і жінка, прийняли за зловмисників і забрали до відділку. Моя сестра теж отримала по заслузі. Квартира, на жаль, знову потребує ремонту. Добре, що ключі від мого житла тепер у подруги.

 

Оцініть статтю
Джерело
Довірила квартиру сестрі, а вона здала її якимось нEадEkвAтнuм людям!