Донька виходить заміж за нещасного вояку, хоч могла обрати будь-якого депутата.

-Мамо, тату, я вагітна! Не хочу нічого чути про те, що я не заміжня, чи щось в тому дусі! В мене є коханий чоловік, ми з ним вирішили народжувати!

-Ну що ж, вирішили, то й добре. Навіть якщо без чоловіка, то ми б ніколи не змусили тебе позбутися дитини. Забезпечити ми зможемо все самі. Навіть твого чоловіка, якщо потрібно.

-Завтра він прийде знайомитись, не тисніть на нього. Він з простої родини. Й тату, не починай, будь ласка, з ним розмову про економічну нестабільність нашої країні. Це тема вже всіх дістала. Та й він з переляку підтримати її не зможе.

Ввечері наступного дня хлопець приїхав до зазначеного часу. Двері відкрив мій менший брат. З коридору долинув сміх.

-Оленко, гей, Оленко, тут твій чоловііііік приїхав! То ти тепер з зарплатнею вояки будеш по салонах краси ходити, чи як?

Батько де стояв, там і сів. Мати пішла діставати його улюблений віскі. Тато завжди сватав мене тільки заможним чоловікам. Його бізнес-партнерам, або потенційним клієнтам з грошима. А тут його улюблена донька обрала вояку. З зарплатнею в сім тисяч на місяці. Та ми в ресторані більше витрачаємо за візит…

-Добрий вечір. Мене звати Андрій. Я кохаю вашу доньку, ми незабаром одружимось, та народимо дитину.

-Кохаю… одружимось…ой, тримайте мене семеро! Що ж це коїться?!

-Ну-ну, любий, будь поблажливіше. Хлопець хороший, відразу помітно! Не роби поспішних висновків!

-Отож тату! Я тебе просила поводитись гідно!

Батько підійшов до Андрія, пожав йому руку. Глибоко вдихнув.

-Ну що ж, синку, вітаємо в родині. А форма твоя, це нічого, виправимо. Як я й казав, можемо забезпечити хоч й з чоловіком…

Оцініть статтю
Джерело
Донька виходить заміж за нещасного вояку, хоч могла обрати будь-якого депутата.