Донька перестала з нами спілкуватися, після того як ми не подарували їй на 25 років достойний подарунок!

У нас щаслива дружня сім’я: я, чоловік та донька. Ми разом проживаємо у просторій три кімнатній квартирі. Ні, донька у нас не маленька, кілька місяців тому ми гучно відсвяткували її двадцяти п’ятиріччя. Все було добре і чудово, але наступного дня дочка влаштувала нам скандал. Усі подруги з її оточення – це діти багатих батьків, які живуть окремо та мають власні автомобілі. Наша дочка очікувала, що ми із чоловіком все життя важко працюємо, складаємо кожну копійку, тому б і могли придбати їй окреме житло. Дочка хотіла в подарунок отримати власну квартиру, щоб влаштовувати власне життя, а не пильнувати нас з чоловіком.

Кожного дня вона нам влаштовує крики і втягує нас у суперечки. Ми її батьки, ми її народили і тому мали подумати і забезпечити її окремим житлом. Оскільки з нами вона не живе, а просто існує. Ї й набридло жити під нашим цілодобовим контролем, ми її заставляємо їсти, тепло одягатися, забороняємо пізно приходити додому і питаємо із ким вона гуляє.

Ми навіть запропонували дочці варіант – жити на орендованій квартирі. Проте заробітної плати дочки не вистачить для оплати, а ми якщо їй додаватимемо щомісяця – будемо всі троє голодувати. Ми і так себе обмежуємо у багатьох речах, купуємо лише речі першої необхідності. Тому інших варіантів, як залишитися жити з нами – у дочки не було.

Інколи ми навіть піджартовуємо із дочки, що їй потрібно вийти заміж за заможного чоловіка і покинути свого простого хлопця. Тоді у неї буде все, і окреме житло і власна машина.

Ми ж не винні з чоловіком, що ми не настільки багаті, як батьки її подруг. Так, ми не можемо купити їй все, що потрібно молодій дівчині, але ми погоджуємося, після того як вона вийде заміж — допомогти виплачувати іпотеку молодій сім’ї. Так, я розумію, що ми у такому випадку принесемо у жертву наше здоров’я, оскільки будемо шукати додаткові підробітки, і постійно голодувати.
Звичайно ж, наша дочка молода та юна і їй у такому віці хочеться жити самостійним життям, однак ми не можемо їй у цьому допомогти.

Оцініть статтю
Джерело
Донька перестала з нами спілкуватися, після того як ми не подарували їй на 25 років достойний подарунок!