Доньці якій за тридцять — досі живе моїм коштом!

Світлана цілими днями проводить вдома. Вона дивиться телевізор, байдикує та зовсім мені не допомагає. Їй вже більше ніж 30, але вона зовсім не подорослішала. Її нічого не обходить, а про те, щоб влаштуватись на роботу я вже стомилась говорити.

Ви не думайте, що донька все життя просиділа у квартирі — це не так. Вона раніше мала непогану роботу, але в один момент звільнилась й вже п’ять років сидить вдома. Тоді я гадала, що за деякий час вона знайде нову роботу, але так і не знайшла. Сказала, що їй набридло працювати, а коли з’явиться бажання знайти роботу — ось тоді вона займеться пошуком. Добре, що мене поважають на моїй роботі та не звiльняюmь через мій вік, але мені нелегко утримувати нас двох: оплачувати комунальні, купляти продукти — я ледве звожу кінці з кінцями, а донці начхати.

https://kiev.informator.ua

Складно зі всім справлятись у такому віці, а коли скажу Світлані прибрати у квартирі, то моє прохання перетворюється на черговий cкaндaл! Мені легше було самій все зробити, ніж просити доньку яка сидить постійно вдома. У її кімнаті гармидер — все розкидано, брудний посуд на землі, одяг також всюди лежить — це жaximmя!

https://kitchendecorium.ru

В гості я нікого не запрошую, бо мені соромно, що моя дитина перетворилась у таку ліниву та безвідповідальну жінку. Їй не 12 років, а 35 — та я нічого не можу з цим вдіяти. Як тільки заходить розмова за роботу чи якісь домашні обов’язки, то життя у квартирі перетворюється на справжнісіньке пекло. Люди які знають, що у мене відбуваються, то засуджують мене, кажуть: «вигнaлa б її з дому та нехай собі робить, що хоче!». Але я так не можу, хоча неодноразово з’являлись такі думки — вона моя донька!

Маю надію, що донька зустріне чоловіка, який її змінить. Не знаю як це має трапитись, бо з дому вона дуже рідко виходить — хіба увечері прогулятись. Дуже хочу, щоб Світлана зрозуміла, що життя проходить й так жити не можна. Я вже немолода й дуже хочу побачити та побавити внуків. Надіюсь, що невдовзі зустрінеться, той чоловік який зможе змінити мою доньку!

Оцініть статтю
Джерело
Доньці якій за тридцять — досі живе моїм коштом!