Домовились з дівчиною про побачення, але вона не прийшла. Вже вдома побачив від неї повідомлення

Олег за фахом інженер, мав свою маленьку організацію, що займається відеоспостереженням, одним словом – звичайний хлопець. В принципі, вів просте життя, як у інших. Гроші то були, то закінчувалися, іноді брав кредити, але потім завжди виплачував все, щоб не лишатись в боргах.

І все ніби нічого, але Олег був самотнім і йому через це було дуже не комфортно.

Раніше він вже був у шлюбі, але стосунки з колишньою дружиною зовсім зіпсувалися, від їхнього союзу залишилася тільки дочка. Олегу дуже хотілося мати споріднену душу, дівчину, з якою можна було б поговорити. Не обов’язково розумну, головне, щоб розуміла його без слів.

Я знав, що Олег до жінок в цілому вельми невибагливий, бо він був моїм добрим знайомим. Його цікавило, щоб дівчина мала набір стандартних якостей: симпатична, весела, не пафосна і без побажань на кшталт «хочу дорогих подарунків».

Сайти знайомств Олегу не надто допомогли: всі жінки звідти виявлялися розчаруванням. Хтось дуже зухвалою і з купою питань з порога, немов на співбесіду потрапив, хтось занадто пасивною: з дому не витягнути. Але одного разу йому пощастило. Одна дівчина, що представилася Настею, дуже сподобалася Олегу, і спілкування у них зав’язалося дуже непогане. Настя була начитаною, любила подорожувати — як і Олег, мріяла покататися по рідній країні, — загалом, все по списку переваг.

Коли призначили перше побачення, то Олег навіть дістав із шафи нарядного піджака. Квіти, правда, вирішив не купувати. Дуже хвилювався.

Настя до призначеного часу не з’явилася. Через 10 хвилин і навіть 40 — теж. І не написала, не подзвонила, не повідомила ніяк. А коли подзвонив сам Олег, дівчина не відповіла. Це його дуже розлютило і втішило водночас – він дуже боявся побачень.

Однак, прийшовши додому, Олег побачив повідомлення від Насті на сайті знайомств.

«Я прийшла раніше і спостерігала за тобою здалеку, з лавки, так, щоб ти мене не бачив. І ти мене неприємно здивував. Твій одяг … Піджак пом’ятий, не за розміром. Непривабливе, немодне взуття. Навіть волосся брудне. Я не можу навіть уявити, щоб пішла кудись з такою людиною. Не кажучи вже про відносини. Тільки перед людьми ганьбитися. Ні не можу».

Олег сидів і дивився в екран, відчуваючи неймовірний біль. Про вплив зовнішнього вигляду на життя він якось ніколи не замислювався, хоча Настя, безумовно, говорила правду. Просто раніше йому це було байдуже. Однак в цей момент він усвідомив, що потрібно щось робити зі своїм життям, щось міняти.

Оцініть статтю
Джерело
Домовились з дівчиною про побачення, але вона не прийшла. Вже вдома побачив від неї повідомлення