Дочка не зраділа моєму несподіваному візиту.

Мені завжди здавалося, що я щаслива жінка і мати. Адже у мене є все для сімейного щастя, такого тихого і жіночого: люблячий чоловік, чарівна донька та енергійні онуки. Хіба потрібно ще щось?

Знаєте, моє щастя тривало не довго, всьому виною – мій зять.

Моя єдина дочка вийшла заміж у юному віці за старшого від себе чоловіка. Ми з чоловік не були проти цього одруження, адже чоловік з роботою і власною квартирою в рази краще, ніж молодий студент без нічого.

Оскільки наш зять не був бідною людиною, то майже всі витрати за весілля взяв на себе. Весільну подорож у медовому місяці оплатив також він, і подарунки дорогі досить часто робив для доньки, а ми з чоловіком і раді були цьому. Всі наші знайомі та родичі заздрили щастю молоденької дівчини. Найрадіснішим моментом було те, що наша донька була вагітна, невдовзі ми вже будемо дідусем і бабусею.

Минуло пару років, донька і зять жили окремо, обзавелися двома дітками. До нас вони приїжджали кілька разів на тиждень з внучатами. Тільки моя дитина все частіше приходила сумна і на всі мої запитання відповідала лише, що все нормально. А я ж то бачила, що вона стала замкнутою в собі.

Це мені не давало спокою, я навіть перестала спати ночами і таки довідалася в чому справа. І знаєте, правда не була хорошою. Справа в тому, що мій зять почав ходити «на ліво» і ще й не соромився і не приховував цього.

Дізналася я про це досить просто. Одного ранку я просто поїхала вгості до внучат без попередження і залишилася на кілька днів, мовляв скучила і хочу дітей побавити. Моя дочка не те, що не була рада моєму візиту, а навпаки ще більше засмутилася. Та діватися їй було нікуди.

Ці кілька днів я допомагала молодій сім’ї, як могла. Я готувала їсти, прибирала, проводила час з онуками. Хоча насправді цією допомогою я винюхувала правду їхніх стосунків. Те, що я побачила мене вразило. Моя дочка жодного разу не заперечила чоловіку, а лише погоджувала з усім, що він говорив. Зять приходив з роботи доволі пізно і на його піджаку кожного вечора були білі довгі жіночі волосини і сам піджак віддавав ароматом жіночого дорогого парфуму. Однієї ночі я вийшла на кухню випити воді і почула, як мій зять на балконі з кимось дуже ніжно розмовляв по телефону. Картинка у моїй голові склалася майже повністю.

Наступного ранку я прямо запитала у дочки що ж відбувається, а вона як завжди уникала відповіді і змінювала тему розмови. Тоді продовжила і перелічила їй всі побачені і почуті мною речі. А вона все запевняла, що це вигадки моєї уяви і не хотіла в це вірити і визнавати. Для неї він був найкращим чоловіком у світі.

Так, він хороший та уважний батько, забезпечує свою сім’ю і виконує всі їхні побажання, донька моя має все-все, житло у них розкішне і у кожного своє дороге авто.
Я не могла зупинитися, тому що відчувала, що мою доньку безсердечно водять за носа і тому запитала у зятя що ж це все означає. Можливо, я зробила хибний крок. Його слова викликали у мене обурення і огиду. Він зізнався, що у нього є інша жінка і навіть не одна, пізніше сказав, щоб я не пхала свого носа у його життя. Його аргументом було те, що він ночує вдома, мою доньку не покидає і коханки однієї стабільної у нього нема, він зустрічається з різними.

Для нього це нормально, і ще він додав, що моя дочка в курсі цього і згідна з його способом життя.
Додому до свого чоловіка я їхала в шоковому стані. Як мені бути далі я й уявлення не маю. Втручатися теж не хочу, оскільки донька буде мене звинувачувати у тому, що руйную її щастя. Але й зятя після цього бачити не хочу зовсім.

Оцініть статтю
Джерело
Дочка не зраділа моєму несподіваному візиту.