До мене без попередження завітав друг з двома малими синами. Я виставив їх за двері

Був літній погожий день. Максом саме збирався відпочити і насолодитися спокоєм. Тиждень до того був важким. Загалом Макс завжди був любителем спілкування та великим колекціонером друзів. Його дім був завжди відкритим для гостей, і він залюбки проводив час зі своїми близькими та знайомими.

Але був у Макса один виклик — коли у нього виникали проблеми, він відчував потребу в самотності, часу для роздумів та зосередженості. Із самого ранку до Максима зателефонували сусіди у двері і повідомили, що він їх затоплює. Справді, щось трапилося у ванній кімнаті зі зливом і вода просякала до сусідів. Треба було конче викликати сантехніка.

 У таку напружену мить знову роздався дзвінок. Він знову роздратовано побіг до дверей і був дуже здивований, що його без попередження надумав провідати колишній друг з двома малими синами. Максим уже чудово знав, чим це все повертається. Зазвичай діти, поки вони спілкуються за горнятком кави, перекидають всю хату. Потім Максиму доводиться впродовж дня наводити лад у квартирі.

А цього разу Макс був особливо занепокоєний проривом труби в ванній кімнаті. Це була клопітка робота. Окрім цього його стіл був закладений документами, з якими він працював і  ще не встиг закінчити. Одне слово, йому було не до гостей.

Макс був у шоці. Як це так можна приїжджати в гості без попередження? Хоч би вже сам. Загалом Максим любив дітей. Але сьогодні його розум був перенавантажений, і його серце бажало трохи простору. Він ніяк не очікував такого візиту, і нерви почали брати гору. Без роздумів і роздратування Макс виставив свого друга Олега разом з дітьми за двері, розраховуючи, що він повинен розуміти ситуацію.

Звичайно Олег образився. Він не зрозумів, чому Макс так різко поступив з ним. І в той час Макс був трохи у стресі, бо аварійна ситуація вимагала в нього додаткових зусиль і уваги, щоб усе зремонтувати.

Після кількох днів Макс зрозумів, що друг образився надовго. Він зателефонував. Однак друг не брав телефон. Це трохи засмучувало Макса. Зрештою. в гості треба їздити, повідомляючи про це заздалегідь. А діти мають бути навчені, що після себе треба прибирати, а не залишати весь безлад, який вони витворили, для господаря. Така поведінка свідчить про погане виховання. І Олег також би мав це розуміти.

 А як би Ви поступили в такій ситуації? Ви б також образилися на мене, як Олег?

 

Оцініть статтю
Джерело
До мене без попередження завітав друг з двома малими синами. Я виставив їх за двері