До мене прибігла свекруха та сказала, що мій чоловік зраджує мені з нянею наших дітей

Коли я виходила заміж мені було двадцять п’ять, а чоловіку тридцять сім. В той момент ми обоє вже гарно заробляли і в обох була нерухомість. В мене тоді вже дісталась в спадок однокімнатна квартира від двоюрідної тітки, а в Марка власна трикімнатна квартира, яку він кпив і після одруження ми жили в ній, а мою однокімнатну почали здавати.

Мій чоловік неймовірна людина. Про такого чоловіка можна тільки мріяти. Він добрий, ніжний, турботливий, розуміючий. Ми один одного дуже сильно кохаємо та найголовніше поважаємо. Ми прожили суто для себе приблизно три роки, а потім вирішили, що все таки готові стати батьками. І майже одразу в мене вийшло завагітніти. На УЗД нам сказали, що в нас буде двійня.

Такого я не очікувала, хоча знала що в родині часто народжувались двійнята або близнята. Вагітність та пологи пройшли напрочуд добре та легко. Після народження двох прекрасних дітей – сина Єгора та донечки Єви – до мене приїхала мама. Проте довго допомагати мені з дітьми вона не могла, бо ж жила в селі, а там вони з татом тримали ферму і потрібно було повертатись та працювати.

Свекруха ж має свій бізнес та сказала, що вона б з радістю допомагала з двійнятами, бо безмежно любить їх, але зараз може хіба що оплатити послуги няньки. Так і зробили. Чоловік знайшов молоду дівчину, яка почала допомагати мені з дітьми. Дівчина молода, її звати Оксана і їй всього дев’ятнадцять років. Але не зважаючи на свій юний вік вона добре вправлялась з дітьми, дуже акуратно та дбайливо з ними поводилась. Це дуже тішило мене, бо я завжди знала, що до моїх дітей будуть добре ставитись та ніколи не ображатимуть.

Але одного разу до мене прибігла свекруха та в паніці повідомила, що чоловік мені зраджує з Оксаною, бо вона побачила як вони двоє сидять зараз в кафе, де свекруха була по діловій зустрічі. Ця новина дуже вразила мене. Я була в дуже великому шоці, але старалась не нервуватись дуже сильно, бо ж знала, що від переживань та стресу в мене може зникнути молоко, а двійнятам ще не скоро переходити на прикорм.

Коли Оксана поїхала на декілька днів до мами, а чоловік повернувся з роботи додому я хотіла влаштувати скандал, але знову ж таки, переживала за дітей, тому вирішила просто поговорити з чоловіком, бо все таки була надія, що свекруха помилилась. І мої надії підтвердились. Чоловік розповів мені, що коли він був молодим студентом і йому було двадцять років в нього була кохана, яка завагітніла від нього. Але сталось так, що пара розійшлась і зв’язок з Олею, так звати маму Оксани, і вони жили кожен своїм життям. А Оксана, виходить донька Марка.

Тоді в кафе вони зустрілись, бо Марк робив тест ДНК, який підтвердив, що Оксана справді його донька. Але вона не просто так знайшла свого батька, а тому що Ольга сильно захворіла, а Оксана не могла знайти роботу, щоб допомогти матері. А поки Марк не дізнався точних результатів тесту – він запропонував роботу няньки, бо якраз мені потрібна була допомога.

Чоловік також з’їздив в село з Оксаною до Ольги. Там він дізнався, що Ольга ніколи його і не любила, тому вони і розійшлися, а дитину вона вирішила залишити, бо просто майже одразу дуже полюбила маленьку дівчинку в середині себе. Від грошей Ольга відмовилась, але Марк вирішив порадитись зі мною, але я дізналась про зустріч в кафе та не так зрозуміла.

Я одразу погодилась допомогти Ользі, бо вона ж мама такої чудесної дівчини. Ми допомогли з лікуванням Ользі, а також оплатили навчання Оксані. Ну і порадившись з чоловіком ми вирішили, що дамо пожити Оксані в моїй квартирі, поки та вчиться. А свекруха була в сильному шоці, що в неї виявляється є доросла онука, але була дуже рада та також почала спілкуватись з Оксаною.

Через цю ситуацію я усвідомила, що я вийшла за прекрасного чоловіка, на якого я можу точно покластись. Я дуже пишаюсь своїм чоловіком.

Оцініть статтю
Джерело
До мене прибігла свекруха та сказала, що мій чоловік зраджує мені з нянею наших дітей