«Дивись, ця тітка, за6ирає таких HечемHиx дітей. Так колись і мене y мами 3а6pали»

З чоловіком ми розлучилися коли нашій дочці лиш виповнився рік. Хоча до того ми вже не жили разом, ми лише чекали коли дитина досягне цього віку. Адже, згідно із законом швидше – суди не розлучають.

Ще два роки я пробула в декреті. Мені дуже допомагали мої батьки. Але ж батьки не вічні, то ж мені довелося виходити з декретної відпустки і починати працювати.

Звичайно ж донечку я записала до дитячого садочка. Вона в мене досить слухняна і дуже розумна дитина. Одразу ж знайшла спільну мову з усіма дітками і дорослими.

Хоча сказати, що моя дитина просто розумна – це замало. Вона у мене дуже-дуже розумна. А їй лише три з половиною роки.

mamovediya.com.ua

Якось після роботи і дитячого садочка ми поверталися додому. Як завжди, наш шлях пролягав через продуктовий магазин.

За гарну поведінку у садочку ми купували донечці якогось смаколика. І ні, це не були солодощі. Це були і овочі, і фрукти, і м’яско. Корисні і поживні продукти.

Одного разу ми побачили біля відділу з солодощами у супермаркеті дівчинку, яка вередувала. Мама їй пояснювала, що не має грошей, щоб купити їй найбільшого кіндера. А дитина в цей час вередувала, пищала, копала ніжками коробки. А потім взагалі вляглася на землю і відмовлялася вставати.

Цій дитині на вигляд було років шість. Тоді моя донечка Юля підійшла до цієї дівчинки і сказала:

— «Дивись, ця тітка, — і показала на мене пальчиком – забирає таких нечемних дітей. Так колись і мене у мами забрали, бо я хотіла цукерок цілого кулька. Я вже дуже давно не бачила мами. Якщо ти не припинеш вередувати – ми заберемо і тебе!»

Бачили б ви розгублений погляд тієї дитини. Вона і про кіндера забула і істерити перестала. Чемно і тихо піднялася з землі і підійшла до своєї мами, при цьому міцно вчепилася за мамину руку.

Моя Юлічка підійшла до мене, опустивши голову вниз і ми відійшли в сторону.

Потім дочка вибачилася, що назвала мене чужою тіткою, яка дітей викрадає. Обняла своїми рученятами за шию і поцілувала. А крім того сказала, що я найкраща мамуся у цілому віті.

Ось така у мене розумна і кмітлива дитина у свої три з половиною рочки.

Оцініть статтю
Джерело
«Дивись, ця тітка, за6ирає таких HечемHиx дітей. Так колись і мене y мами 3а6pали»