Дівчинка не пам’ятає своїх батьків, але уві сні щоразу бачить чоловіка з щирою усмішкою та карими очима

Дівчина була cиp0т0ю. Вона змалечку росла у диmячoмy будинку та жила як і всі діти. Єдиною згадкою про батьків у її пам’яті були карі очі та щира усмішка, які вона час від часу бачила уві сні. Дівчинка мріяла, що колись вона побачить цю усмішку особисто, а не у снах.  Вона часто вбачала такі очі у багатьох чоловіках яких бачила у дитячому будинку. А таких людей бувало дуже багато у пpитyлkax, бо немало сімей приходили на оглядини.

Дітки всі мріяли про справжніх люблячих батьків, але на жаль життя ж0pcmoкe і не всі отримують омріяне. Деякі зі старших дітей вдавались до xиmpoщiв та старались сподобатись потенційним сім’ям.

www.youtube.com

Марійка ніколи не брала участі у таких хитрощах і завжди залишалась такою як вона була. Трішки меланхолійна та з сумним поглядом. У її пам’яті була щира посмішка та карі очі, які додавали їй радості у будні повсякденного життя у дитячому будинку. Найчастіше більшість сімей хотіли веселих дітей, а Марійка дуже рідко усміхалась та з важкістю йшла з кимось на контакт  ось тому від дівчинки відразу відмовлялись.

galinfo.com.ua

У притулку влаштовували свято в честь приїзду міського депутата який став меценатом та облаштував дитячий майданчик. Дітей всіх зібрали, щоб ті раділи та дякували на камеру за подарунок від депутата. Марійка не раділа таким подіям, але була змушена перебувати там.

Коли дівчинка без захвату аплодувала, то побачила за декілька метрів від себе знайому посмішку. Вона не відводила погляду від чоловіка, що стояв поряд з рештою людей, що прийшли з тим депутатом. Погляди їхні зустрілись і чоловік через декілька хвилин вже прямував до дівчинки.

На її обличчі відразу з’явилась щира усмішка, яку довший час ніхто не бачив. Вона перетворилась у звичайну дівчинку, яка постійно сміється та радіє всьому. Поряд з тим чоловіком вона відкривалась та починала багато розповідати про своє життя у дитбудинку. Декілька разів чоловік навідувався у притулок, щоб поспілкуватися з Марійкою. Дитина у ті дні світилась від щастя, але через місяць чоловік припинив приходити до дівчинки. Тоді Марійка почала знову закриватись у собі, але одного літнього дня вихователька покликала дитину та сказала, що по неї прийшли. Дівчинка спочатку 3лякaлacь, але коли побачила карі очі та щиру усмішку, то відразу зрозуміла хто її забирає. Марійка була безмежно щаслива, адже здійснилась її мрія.

womo.ua

У кімнаті була дружина Андрія, яку Марійка відразу обійняла. У них виник неймовірний зв’язок, завдяки якому була створена нова щаслива сім’я.

Оцініть статтю
Джерело
Дівчинка не пам’ятає своїх батьків, але уві сні щоразу бачить чоловіка з щирою усмішкою та карими очима