Вони з чоловіком роками доглядають за його старенькою мамою, а дві інші сестри навіть не можуть раз у місяць приїхати. Проте, в результаті спадок ділять порівну між трьома дітьми. Чи є тут справедливість?

Вони живуть у селі, їхні діти недалеко від них. А сестри чоловіка далеко… За 200 кілометрів. Тому й рідко приїжджають в гості.
Вони постійно допомагають своїм дітям, сидять з онуками чи щось таке. Загалом хороша сім’я, яка не покидає своїх.
Батько чоловіка уже давно помер і в нього лишилася одна матір. Вона вже старенька, тому їй потрібен відповідний догляд…
Його сестри майже ніколи не допомагають матері. Кажуть, що далеко живуть, а взяти стареньку до себе додому не можуть, бо квартири у них невеликі, тісно буде. Окрім того, кажуть, що старенькій краще буде в селі. Бо свіже повітря, ягоди, фрукти і овочі свої ростуть, а не хімікати з магазинів.

Стосунки з свекрухою в дружини Петра були не найкращі. Вона просто недолюблювала жінку, ставилась, ніби нормально, але як до чужої. Проте все так обернулось, що саме вона доглядала за старенькою, а саме вона: готувала для жінки, прибирала кімнати, мила і посуд, і підлогу, перевдягала її. Отак і буває, люди як чужі, а потім обставини повертаються інакше. Та й не буде ж цього робити Петро, жіноча здебільшого робота. А сестри його не хочуть, тому й не приїжджають.
Проте жінка не заперечує, вона любить свого чоловіка. Розповідає, що він хороший, добрий і хоч вона не дуже горить бажанням доглядати за його матір’ю, але доглядає заради нього. Бо жаль його, він і так працює, ще за ненькою доглядати буде важко. Жінка справді кохає свого чоловіка Петра.

Не можна забути, що сестри гостюють у матері не часто, раз на кілька місяців. Останній раз вони були приїхали на Різдво. Тоді чоловік і жінка не прийшли в гості до матері, бо захотіли відпочити хоч раз. На наступний ранок невістка як завжди приходить зі сніданком.
Мати поїла, а потім розповіла, що позичила дівчаткам гроші, бо вони багато грошей витратили на дорогі і продукти. Невістка трохи засумувала, почувши цю новину, але нічого не сказала. Справа була в тому, що їхня сім’я вже кілька років відкладає пенсію старенької на всяк випадок, бо грошей їй і так не сильно потрібно доки. Тому що в основному вони за все їй платять, ну, бо не будуть брати гроші в старшої людини на продукти, собі готують, отже і їй приготують.
Після цього всього жінка поглянула в шафу, де завжди стояли гроші, там вона побачила лише 5 тисяч гривень, а до того було більше…

На Галину Юріївну вона не ображалася. Розуміла її, заради дітей нічого не жаль. Проте не розуміла вона двох дорослих сестер Петра. Ну, справді вже дорослі ніби, а поводяться як діти. Забрати гроші у старенької неньки, коли ніколи за нею не доглядають! І якби доглядали, то робили б все заради матері, що їх виростила. А тут… Вона ж сама живе у старенькому будинку, пенсії зараз невеличкі, становище важке і тим більше, сім’я ж брата Петра доглядає за нею, а не сестри. Проте Галина Юріївна вирішила розділити спадок порівну.

Звісно, сестри кажуть, що це справедливо. Але якщо по суті, то вони ніяких зусиль не приклали, щоб хоч щось отримати. А у жінки Петра взагалі руки опускаються… Вони не можуть відмовитися від старенької, бо що на те люди скажуть? Та й совість буде гризти, розуміючи, що там неподалік Галина не має з ким вечеряти і не має чим вечеряти. Це ще більше змушуючи далі допомагати старенькій. Але чому така несправедливість? Одні нічого не роблять, а в них у житті все чудово і йде добре, а інші важко працюють, допомагають і у відповідь отримують ніщо.
А яка ваша думка щодо цього? Чи справедливо Галина поділила спадок? І чи правда, що одні нічого не роблять, а мають все, а інші навпаки?

Оцініть статтю
Джерело
Вони з чоловіком роками доглядають за його старенькою мамою, а дві інші сестри навіть не можуть раз у місяць приїхати. Проте, в результаті спадок ділять порівну між трьома дітьми. Чи є тут справедливість?