Дитина не моя! Немає чого мене дурити, виховувати чужого сина не збираюсь!

Нас зібралося п’ятеро. Привід для свята у нас був світлий, який тільки може бути. У двох моїх друзів народились діти. Хто б міг подумати, з різницею у два дні! Сиділи ми тоді мало не до ранку. Сипали вітання новоспеченим татусям та їхнім малюкам. Особисто я радів щиро, з щирого серця. Сам знаю, яке це щастя.

Наступного дня Микола з Сашком поїхали забирати своїх дружин з пологового. Прикрасили машини, купили величезні букети квітів, а малюкам повітряні кулі. Не було їх чути декілька днів. Напевно весь час проводили біля малечі.

Позавчора з самого ранку роздався дзвінок. Це був Сашко. Він був знервований, та просив зустрічі. В мене в голові крутились найгірші сюжети розвитку ситуації. Він приїхав до мене, цього дня вдома я був один, дружина з дітьми поїхала в гості до своєї мами, тому розмовляти можна було без побоювань.

Коли Сашко розповів мені в чому справа, я вибухнув сміхом. Як виявилось, той не бачить схожості між собою та сином. Каже ніс не мій, очі теж. Навіть форма лиця! А я сміюсь не можу. Кажу йому, “друже, ти як на ніч вип’єш багато води, або взагалі рідини, ти який проснешся? Ну? Оце приблизно такий, як зараз виглядає твій син. Він дев’ять місяців жив у воді, зрозуміло, що той буде підпухшим та червоним. Тим паче, що ще геть маленький. Ти почекай трішки, в нього вималюються риси обличчя, з’являться щічки….” Довго розмовляв зі своїм другом, намагався пояснити. Але де там, він не чув навіть свою дружину з матір’ю. Був впевнений в своїх словах, й переконати було неможливо. В кінець кінців, порадив йому зробити тест на батьківство, якщо вже настільки не довіряє. Якщо в нього такі думки закралися, можливо для того є підстави. Й переконатись зайвим не буде. Проте з іншої сторони прекрасно знаю його дружину Марину. З чесної родини, за душею має гарні статки, дурити голого Сашка їй немає резону.

Не знаю як на тест відреагує Марина, в решті решт це колосальна недовіра партнерові… Я б напевно пішов від такого чоловіка. Надійності в нього не дуже багато. Трішки сумнівів закралось, і все, кінець світу. Завжди говорив, та буду говорити — спершу збудуй довіру у відносинах, а потім все решту. Тоді не буде таких пустопорожніх сварок.

Оцініть статтю
Джерело
Дитина не моя! Немає чого мене дурити, виховувати чужого сина не збираюсь!