Мати злa на донечку Настю, бо батько передав квартиру їй. Проте чоловік вважає, що вчинив правильно, а от дружина хотіла, щоб все дісталося синові Андрію. Але хто ж правий?

Квартира, у котрій колись жили батьки, тепер належить їхній донечці, але мати була проти цього і через це збиралася розійтися з батьком.
А все ось чому: спочатку мама мала іншого чоловіка від якого вона народила сина Андрія, потім вона розійшлась з тим чоловіком і жила з сином у квартирі бабусі, а далі зустріла іншого чоловіка, який став батьком її донечки.
На початках всі жили у татовій трикімнатній квартирі. Далі бабусі не стало і мама здала її двокімнатку, а потім, як Андрій одружився з Юлею, то забрала ключі в квартирантів і віддала їм.

Три роки тому у них з Юлею народилась донечка, а потім через півтора року — син, тому мати завчасно вирішила, що віддасть квартиру їм.
Але батько був проти. Він вважав, що найкраще продати бабусину двушку і розділити гроші між дітьми. Але мати сказала ні і що дівчинці легше, бо просто треба знайти чоловіка з квартирою. На що батько відповів, що якщо його дружина подарує Андрійку квартиру, то він подарує свою донечці.
Мати не звернула на це уваги, підписала документи і Андрій з Юлею переїхали в двокімнатку. Після того тато весь час прохав донечку прийняти його подарунок — трикімнатну квартиру.

Батько весь час говорив, що якщо його не стане, то її мати заради Андрія все, що зможе віддасть, а дівчині нічого не залишиться і в кращому випадку вона буде в комуналці, а в гіршому — на вулиці. Він пояснював, що як помре, то у них з мати буде порівну, але вона просто зразу передасть квартиру Андрію, а він в свою чергу може зробити з нею, що захоче. Батько просто хотів забезпечити свою єдину донечку Настю…
Після татових аргументів Анастасія вирішила забрати квартиру собі, вона дала клятву нотаріусу, що поки батько живий, то вона нічого не зробить з подарунком. Батько вірив їй.

Проте згодом про це дізналася мати і як почала казати дівчині, щоб та переписала квартиру на неї, бо Насті 22 роки, а отже вона зустріне погану людину, все зробить заради кохання і після того всій сім’ї нічого не залишиться.
Коли жінка зрозуміла, що говорити з донькою сенсу не має, то пішла говорити з батьком. Спочатку вона лякала його розлученням, але він завжди мав сильніший аргумент: «Ти віддала свою квартиру Андрію, а я свою Насті, все чесно».
Та після цих слів жінка зачинала, що це не чесно, бо в Андрія двокімнатна, а в Насті трикімнатна. Тому, щоб все було чесно, вона сказала, щоб вони купили Андрію ще й машину.

Далі батько відповів, що в Андрія є інший батько, який і повинен його забезпечувати. Мати розгнівалась і вирішила піти жити до сина, але їй це не вдалося, бо його дружина була проти. Після того мати більше не хотіла розлучення, бо зрозуміла, що так залишиться надворі.
Мати перестала розмовляти з Настею, бо вважає, що вона мусить передати квартиру Андрію.
Натомість дівчина вважає, що тато зробив добре, бо тепер у неї нема багато різних проблем, а трикімнатна квартира і розуміння, що надворі вона не залишиться.
А ви як думаєте, чи вчинив чоловік правильно, віддавши квартиру доньці?

Оцініть статтю
Джерело
Мати злa на донечку Настю, бо батько передав квартиру їй. Проте чоловік вважає, що вчинив правильно, а от дружина хотіла, щоб все дісталося синові Андрію. Але хто ж правий?