Десятикласник врятував бабусю, яка провалилася під кригу.

Десятикласник Степан якраз повертався додому після уроків в школі, як побачив, що бабуся провалилася під кригу. У їхньому селі тече невеличка річка, і місток прокладений дуже низько і в аварійному стані. Старенька, мабіть переходила річку і послизнулася, а далі провалилася під кригу. Зима була лютою.

Степан помітив, що бабуся сама аж ніяк не впорається, адже ноги застряли під кригою. Він одразу ж кинувся на допомогу. А старші односельчани, які стояли і розмовляли про щось, навіть не надали значення бабусі, яка з усіх сил вовтузилася безрезультатно.

ura.news

Степан скинув свого рюкзака, потім зняв пуховик і обережно, але одночасно швидко покрокував по кризі. Бабуся вже ледве-ледве перебирала руками і ногами. Степан вчасно підійшов. Він акуратно проламав кригу біля бабусиних ніг, і з усією силою почав піднімати стареньку. Кілька хвилин і школяр витягнув бабусю на міцнішу кригу. А ще за деякий час вони вже прямували до будинку бабусі.

Варто відзначити, що бабусі дуже пощастило, що поруч опинився настільки відважний хлопець, адже чоловіки, старші чоловіки, які стояли поруч навіть не звернули уваги на неї.

24-school.net

Наступного дня, після школи, Степан одразу ж попрямував до врятованої бабусі. Він розпитував її про її самопочуття, чи зверталася вона до лікаря, чи на почала кашляти.

А бабуся заварила малинового чаю, пригостила юного рятівника свіжоспеченими пиріжками з вишневим джемом і із захопленням в очах споглядала на відважного хлопчака.

Також бабуся зателефонувала до директора школи і подякувала, що вчителі так гарно виховують сьогоднішню молодь.

Оцініть статтю
Джерело
Десятикласник врятував бабусю, яка провалилася під кригу.