Давайте допоможемо мамі нашого однокласника. Вона вагітна п’ятою дитиною!

Нещодавно зустріла свою хорошу знайому — Любов. Ми з нею колись разом працювали. Потім Люба пішла в декрет, а за нею і я завагітніла і теж пішла в декрет. У Люби вже двоє чудових дітей. Хлопчик вже пішов до школи, а дівчинка відвідує дитячий садочок, старшу групу.

https://rg.ru/

Після декрету я знайшла собі нову роботу, а Люба повернулася на попереднє місце роботи. Минулого тижня ми зустрілися в парку, куди вийшли погуляти з нашим дітьми. Люба чомусь була дуже сумна. Звичайно, я запитала у неї: що сталося?

І ось що вона мені розповіла:
— Я так сильно посварилася мамами з класу свого сина. Справа в тому, що у нас є шкільний чат у соцмережі, ми там спілкуємося, обговорюємо всі важливі питання. Але недавно голова нашого батьківського комітету Ольга створила ще один чат. Там були всі мами, крім однієї. В цьому чаті Ольга повідомила нам про те, що мама одного нашого однокласника чекає на п’яту дитину. І попросила їй допомогти хто чим може, адже у них дуже скрутне матеріальне становище. Запропонувала зібратися по п’ятсот гривень. Чоловік цієї вагітної Жінки Ніни не має постійної роботи, перебивається випадковими заробітками. Деякі мами відразу ж погодилися здати по п’ятсот гривень. А я гроші відмовилася здавати. Я працюю, чоловік теж працює, у нас двоє дітей і постійні витрати. Зайвих грошей у нас ніколи немає. То чому я повинна віддавати наші гроші чужим дітям? Я так і сказала, що до появи цих дітей я не маю ніякого відношення і, щоб про них піклувалися їхні батьки.

https://zikua.tv/

Дарма я це сказала, бо на мене напали майже всі мами з класу. Вони почали писати, що я безсердечна і скупа людина. Хоча, кілька матусь, таки, були згідні зі мною, але про це вони писали мені в особистих повідомленнях. Так відкрито, як я — ніхто з них не виступав: вони не хотіли ні з ким сваритися і попасти під загальний осуд. А я і далі вважаю, що я права. А ти як думаєш?

https://socportal.info/

Я подумала трохи і сказала:
— Так, звичайно ж ти, права.
З одного боку цю жінку дійсно шкода: грошей немає, а дітей годувати і одягати треба. Але з іншого боку: у Люби немає зайвих грошей, щоб займатися такою благодійністю.
Та й ми живемо в такий час, коли дорослі люди вже цілком можуть контролювати процес зачаття своїх дітей. Треба думати головою: а чи зможете ви їх прогодувати і забезпечити всім, чи ні.

А якщо люди народжують дітей необдумано — то це вже їхні проблеми. Ніхто через них страждати не повинен і допомагати їм не зобов’язаний. Такі речі повинні бути добровільними. Мені шкода Любу: вона цілком права, а її ще й ображають.

Оцініть статтю
Джерело
Давайте допоможемо мамі нашого однокласника. Вона вагітна п’ятою дитиною!