Дай мені спокій! Я страшенно втомилась! Всю ніч працювала, мені потрібно поспати! — слізно благала втомлена Галина дивлячись на свої розпyxлі ноги після 15 годин на ногах!

Коли авто під’їхало до заправки, чоловік почав будити жінку.

Ну ж бо, вставай, Галю! Спиш без задніх ніг! Давай прокидайся! — трусив чоловік жінку, яка міцно спала після важкої ночі проведеної на ногах.

— А? Ми вже на місці? Чи щось трапилось? — спитала жінка, не до кінця усвідомлюючи де знаходиться.

— Ні, їхати ще довго. Дай мені грошей на пальне і спи далі.

Галина вже звикла до такого, тому мовчки взяла сумочку та дала потрібну суму.

Угу, дякую — Тільки й сказав чоловік. Окрім бензину він ще купив собі цигарки.

Сон дівчини тривав лише декілька хвилин, як її знову у грубій формі розбудили.

— Галю! Та скільки можна спати? Я, можливо, теж втомився, але ж не сплю. Я думав ти мене розважати будеш дорогою, а ти тільки як зайвий вантаж! Давай, вставай!

Дай мені спокій! Я страшенно втомилась! Всю ніч працювала, мені потрібно поспати! — слізно благала втомлена Галина дивлячись на свої розпухлі ноги після 15 годин на ногах!

А працювала Галина кондитером у пристойному ресторані. Загалом робота була хороша, але коли організовувалися пишні банкети, то доводилось проводити на роботі 12-15 годин. Така нічна зайнятість не влаштовувала свекруху Ірину Миколаївну.

Ну яка ж ти безсовісна, Галина! — обурювалась свекруха — Усю ніч ти не відомо де пропадаєш і тільки на ранок з’являєшся! Уже всі сусіди кажуть, що ти якась непутяща! А як таке не казати, якщо після тої роботи ти цілий день спиш, а мій Василько навіть їсти немає що! І це ти ще й на кухні працюєш?! Мій син заслуговує на куди кращу жінку, ніж ти!

А Василь то і діло підтримував матір вічно дорікаючи дружині: «Що?! Ти знову зібралась на нічну зміну? Та скільки можна? Ні, не відпущу тебе! А ще раз таке повториться, то подам на розлучення! Мені потрібна нормальна дружина, а не така як ти!»

Василь ж працював шкільним вчителем фізкультури лише три дні на тиждень, де мав по 6 уроків. Щоразу приходив у новому, охайному костюмі, які дбайливо прала та прасувала його дружина. А повертаючись до чистого, прибраного будинку лягав втомлений у ліжко, куди його «нероба» дружина приносила вечерю, а тоді робила йому масаж.

Галина була готова для чоловіка на все: і їсти готувати після тяжкої зміни, і прибирати, і прати його одяг і масаж робити. Словом все, що той попросить. А Василь, завчасно «підготовлений» словами матері про те, яка його жінка розпусна і невірна, щоранку влаштовував їй скандал зі словами: «Усе! Завтра ж розведусь з тобою!»

Галина вже збиралась додому, з думками, що саме встигне приготувати смачний сніданок для свого Василька, але тут колега сказала: «Клієнт вимагає побачити тебе».

— Мене? Чому? — здивовано поцікавилась Галина.

— Я й гадки не маю. Запитав, хто готував його ягідний тарт, я сказала, що ти й він попросив тебе вийти до нього!

Чоловік виглядав дуже пристойно: охайний одяг, сильна стрижка, дорогі аксесуари. Було схоже на те, що він дуже заможний. Але водночас з прекрасними манерами. У Галини було недобре передчуття.

— Доброго дня, я кондитер цього закладу та готувала ваш ягідний тарт. Мені дуже шкода, якщо він вам не сподобався і ви можете залишити свій відгук у книзі скарг — повідомила Галина.

Та що за дурниці ви кажете? Цей тарт просто бездоганний! — сказав посміхаючись чоловік — Такий готувала при житті лише одна людина, а це було п’ятнадцять років тому! Але покликав я вас не лише для цього. У мене є свій ресторан, найкращий у місті, а тому я був би дуже радий, якби ви погодились працювати у мене, звісно ж, на ваших умовах — він і далі щось говорив, але Галина поринула у свої думки. Вона отримала похвалу! Як давно її ніхто не хвалив! Та ще й за приготовлену нею їжу! Ніколи в житті їй не було так приємно як зараз! А Василь? Він ніколи її не хвалить, а радше з точністю навпаки: його ніколи не влаштовує ні їжа, яку вона готує, ні те, як прибрано, ні зовнішній вигляд дружини. Для нього вона була одним цілковитим недоліком.

«Ти дивилась на себе у дзеркало? Та хто ти, а хто Я? Не підеш зі своєї роботи, бо знаєш, що ні на що більше ти не заслуговуєш! Та ти ж просто пусте місце! Як же я жалію, що одружився з тобою, ти мене тільки позориш! Я вартую значно більшого!» — згадала Галина слова чоловіка.

Вдома жінка мовчки кинулась до шафи, побачивши дружину Василь став прохати «А ось і ти! Я хочу чогось смачненького на сніданок, будь добра, приготуй. Сьогодні буде складний день у школі!»

Галина ніяк не відреагувала на його слова і мовчки пакувала речі, тоді Василь, так і продовжив лежати з заплющеними очима і сказав: «Моя бідна мама вже всі нерви з’їла собі твоєю нічною роботою, що без сліз на неї й не глянеш! А вчора ми з нею серйозно поговорили й вирішили, що я з легкістю знайду собі значно кращу дружину, то коли ти забереш своє лахміття з мого дому?

Вже забрала! — тільки й сказала жінка у відповідь та залишила здивованого чоловіка самого. Галина забрала лише найнеобхідніше.

Нарешті Галина насолоджувалась своїм життям: працювала на тій же роботі, винаймала невелику квартиру та брала додаткові замовлення на десерти. Через рік жінка відкрила власну кав’ярню, яка стала улюбленою для всіх мешканців міста. Усе життя жінці не вистачало одного — віри в себе та свої сили! Можу вас запевнити, для жінки, яка вірить у себе, немає нічого неможливого!

Відверто кажучи, колишній чоловік не раз намагався повернути Галину, але коли чув відмову знову і знову повторював «Я вартую більшого». Василь причастився до алкоголю і з дня в день ставав ще більш нещасним. Чоловік так і не усвідомив у чому ж був не правий.

У Галини почалось нове життя, вона стала більше доглядати за собою і тепер її постійно переслідували прихильники. Але після минулих стосунків жінка відносилась до чоловіків з певною настороженістю. Ось так одна випадкова зустріч кардинально змінила життя Галини!

Чи  вразила історія Галини?

Оцініть статтю
Джерело
Дай мені спокій! Я страшенно втомилась! Всю ніч працювала, мені потрібно поспати! — слізно благала втомлена Галина дивлячись на свої розпyxлі ноги після 15 годин на ногах!