Ця історія облетіла всі соцмережі. Добра медсестра втішила хлопчика, який плаKав

Ми сьогодні розповімо історію про душевну доброту. Адже чужих дітей не буває і коли nлaче дитина просячи про підтримку дуже важко залишити її в цій ситуацію самотньою.

Слейду Томпсону зараз п’ять років, його стан здоров’я не зовсім добрий, тому за кілька років свого життя він вже дуже часто потрапляв до лікарні. Після однієї з чергових операцій малюк відійшов від наркозу і зрозумів, що він зовсім один у своїй палаті. Він почав кликати свою маму, але вона не відгукувалась. Малюку стало дуже страшно і він почав голосно плакати.

https://news90post.com/

Одна з медсестер у той момент проходила повз палату хлопчика і почула його розпач. Вона заглянула до хлопчика, щоб дізнатись що ж трапилось, а малюк він розповів про те як йому самотньо та боляче і те, що зараз він дуже потребує люблячих обіймів.

Медсестра Енні не змогла просто піти і залишити малюка самотнім. Вона залізла до нього в ліжко і міцно його обняла. Саме цього йому зараз бракувало, тож через короткий термін він заспокоївся та заснув. А через який період у палату повернулась його мама, яка застала цю зворушливу картину. Жінка розчулилась від побачено і зафіксувала момент на камеру, потім це фото облетіло всі мережі.

https://news90post.com/

Коли малюк одужав і виписувався, то завітав до медсестри попрощатись. У якості вдячності він подарував їй величезний букет квітів. Енні не стримала сліз і сама вже розплакалася.

«Доброта нічого не варте, так чому б не дарувати його людям?» — сказала плаче Хагер.

Оцініть статтю
Джерело
Ця історія облетіла всі соцмережі. Добра медсестра втішила хлопчика, який плаKав