Ця дівчинка увійшла в історію народившись 02.02.2020 в 20.02

Такий випадок дійсно був офіційно задукоментованим. Звичайно, це б трапилось рано чи пізно, адже у світі кожної секунди народжується 2 малюка. Але все одно цей факт виявився дуже незвичним та милим. Дівчинка на ім’я Чарлі Роуз Мастерс з’явилася на світ другого лютого 2020 року о 20 годині 2 хвилини. У даті її народження купа двійок, то ж можливо саме це число стане щасливим для малечі. На фото дівчинці чотири дні від народження.

https://live41media.com/

Мама, Лейкен Мастерс, взагалі не думала про дату, в кращому випадку орієнтувалася на «початок тижня — кінець тижня». Так сталось, що це була її третя вагітність, але перші пологи. До того у жінки траплялись лише викидні, тому зараз вона думала саме про пологи, а не про час народження дитини. Перейми почались несподівано, тому будучи у стані легкого шоку жінка тільки подумала «Як, уже?». Пологи пройшли в лікарні Святого Йосипа в Лексінгтоні, штат Кентуккі.

На щастя, бабуся Діді Калверт першою подумала про те, що малюк може захотіти народитись швидше ніж призначено лікарями. Вона розповіла, що є шанс, що дитина народиться у незвичний момент 02.02.2020. Такі дати іменовані паліндромами, трапляються вкрай рідко, минула була майже тисячу років тому, 11 листопада 1111, в далекому середньовіччі! Тому бабуся, яка розуміла можливе потрапляння в історії була готова фотографувати годинник, який висів на стіні, щоб зафіксувати цей чудовий момент. Дівчинка народилась точно в 20:02!

https://live41media.com/

Дивним чином самі пологи тривали 20 хвилин, це ще більше зробило народження дівчинки містичним та не випадковим. А Чарлі Роуз з’явилася на світ здоровою і зосередженою, ніби заздалегідь знає, що її чекають великі справи.

Оцініть статтю
Джерело
Ця дівчинка увійшла в історію народившись 02.02.2020 в 20.02