Цінний урок для Олега, який хотів розлучитись з Яною та залишити всі турботи з дітьми дружині

Олег та Яна вже досить давно були в шлюбі. Вже п’ять з половиною років. В них були спокійний щасливий шлюб, допоки Олег не захотів чогось нового. А це щось нове – це нова жінка. Прийшов він до Яни та заявив, що в нього є коханка і їм з Яною треба розвестись.

Він собі так красиво все уявляв. Яна з дітьми поїде до своєї мами, а Олег залишиться в своїй квартирі, куди приведе нову наречену. І все буде в них добре, ніхто не буде заважати їх коханню.

Але Яна поламала всі його плани. Вона заявила, що згодна на розлучення, але діти залишаться жити з ним. Ось такого повороту подій Олег ну ніяк не очікував. Він очікував, що як це буває завжди, вони розведуться, Яна буде тягнути сама дітей, він буде платити аліменти, а сам буде налагоджувати особисте життя. Думав йому все легко зійде з рук. Ага, вже!

Яна обґрунтувала свою позицію тим, що тут і садочок близько, в який ходять діти, і квартира чоловіка хороша, і взагалі для дітей переїзд в інше місто, яке досить далеко від міста, де вона з чоловіком проживають, буде дуже стресовим і краще не травмувати малечу.

Звісно ж Олег, який не цього очікував, почав вмовляти Яну передумати, взяти дітей з собою, розповідав про «материнський інстинкт», незважаючи, що в людей немає інстинктів. Іншими словами намагався всіма силами здійснити свій початковий план. Але Яна була непохитна як гора. Вона залишила Олегу дітей та поїхала до мами в інше місто, а точніше невелике селище, де знаходився невеличкий батьківський будинок, в якому жила мама Яни.

Чоловік ж почав шукати няню для дітей, все тепер крутилось навколо дітей. Треба було думати далеко не про коханку, а про їжу для дітей, походи в садочок, купання, прання, прибирання і тому подібне. Так вони прожили окремо три місяці. Яну засуджували всі хто її знав, мовляв не віддали б такому чоловіку навіть собаку, а вона дітей залишила. В рідному селі кожна тітка вважала за потрібне розповісти Яні наскільки вона паршива мати.

Але ж при розлученнях, коли дитина залишається з матір’ю, чоловіки вільні, та влаштовують своє життя не обтяжуючи себе доглядом за дитиною. Буває навіть аліменти не платять. Хоча так само брали участь в появі дітей на цей світ.

Через ці три місяці, коли Яна приїхала назад до квартири Олега, він був схудлий, втомлений, не стрижений та не бритий. Вона забрала дітей та подала на розлучення та поділ майна. А Олег в кінці кінців залишився без коханки і без частини майна. Це послугує для нього цінним уроком.

Оцініть статтю
Джерело
Цінний урок для Олега, який хотів розлучитись з Яною та залишити всі турботи з дітьми дружині