Циганка вирвала мені з голови кілька волосин і послала прокляття. Як оберегтися від циган?

Якось, після чудового відпочинку, я поверталася додому і вирішила зупинитися на одній з перевальних станцій. У мене був чудовий настрій. Правда, я перебувала у юрмиську людей,що сновигали в різні сторони. Однак після відпочинку я почувала себе розслабленою. Ці люди зовсім не дратували мене. Аж поки не трапилася одна неприємність.

До мене підійшла циганка і запропонувала мені ворожіння на картах. Я вважала, що це просто непотрібна послуга, і відмовилася від неї ввічливо, але рішуче. Але циганка не прийняла мою відмову і стала агресивною.

Вона почала наполягати на тому, що ворожіння є єдиним шляхом до розкриття мого майбутнього і вирішення всіх моїх проблем. Вона намагалася переконати мене своїми словами і жестикуляціями, але я залишалася непохитною у своєму рішенні.

Ситуація почала швидко погіршуватися, коли циганка стала все більш агресивною. Вона почала накликати на мене прокляття та пригрозила мені через те, що я не погоджувалася на ворожіння. Мені було дуже неприємно і навіть страшно, бо циган було кілька, а я одна. Одна з них висмикнула в мене з голови кілька волосин і почала щось нашіптувати.

Збентежена, я шукала допомоги навколо. Поліції ніде не було видно. Людям було байдуже до мене. Шансом стало те, що в сутичку втрутився охоронець станції. Він наказав циганці залишити мене в спокої. Це змусило циганку відступити, але вона ще останній раз погрожувала мені і зникла з поля зору.

Цей інцидент залишив у мені сильні емоції і неприємні спогади. Він також став нагадуванням про важливість бути пильним і уважним до навколишніх людей.  Бо цигани розбіглися і я наче знову опинилася в безпеці. Однак їхня присутність все-таки не обійшлася мені даремно. За цей час цигани встигли поцупити гаманець. Добре, що в ньому вже не було багато грошей, бо вже поверталася з відпочинку додому. Але самого гаманця було шкода. Шкіряний мій улюблений гаманець поцупили нахабні цигани.

З того часу я стала більш обережною, коли маю справу з незнайомцями, особливо в туристичних місцях. Я навчилася впевнено  відстоювати свої межі. Особливо минаю десятою дорогою циган, щоб знову не втрапити до них у пастку.

Слава Богу, що після цього інциденту не трапилося ніякого прокляття, як мені пророкували цигани. Бо хто їх знає, на що вони здатні. Ось гаманець якось непомітно витягнули з сумки.

Тепер, коли вирушаю в подорож, я не беру ніяких цінних речей. Гаманець ховаю у непомітне місце. Один раз навчив мене бути обережною навіть у безпечних місцях.

Отож, ніколи не довіряйте незнайомцям, бережіть свої речі і багаж, і завжди будьте готові до непередбачуваних ситуацій.

Сподіваюся, що мій досвід стане корисним для Вас.

Оцініть статтю
Джерело
Циганка вирвала мені з голови кілька волосин і послала прокляття. Як оберегтися від циган?