Ці дві дівки прокляли мене за те, що я зустрічався з ними обома! Тепер я одинокий

Все почалося, коли я зустрів Ольгу і Ірину. Обидві вони були чудовими дівчатами з чарівними особливостями, які привернули мою увагу. Ольга була енергійною та екстравертною, завжди готовою пригодам. З іншого боку, Ірина була тихою і загадковою, з глибокою душею і чуттєвими очима.

Я був зачарований двома дівчатами і не міг визначитись, кого обрати. Моя нерішучість призвела до того, що я грався з їхніми почуттями. По черзі я проводив час з Ольгою та Іриною, надаючи кожній із них уявлення про те, що я хочу бути з нею. Я відчував глибокий розкол у своєму серці, оскільки я не хотів втратити жодну з них.

Моя неспроможність прийняти рішення та постійні коливання зробили ситуацію ще гірше. Ірині і Ользі стало відомо, що я граю в них, і вони обидві були розчаровані та обидві прокляли мене. Вони почувалися ображеними і зрадженими, і моя нерішучість призвела до того, що обидві вони покинули мене.

Ця втрата болісно вдарила по моєму серцю. Я відчував себе самотнім та розчавленим, звинувачуючи їх у своїх недоліках. Та моя нерішучість лише поглибила мою самотність.

Після того, як Ольга та Ірина покинули мене, почався дивний ряд неприємних подій у моєму житті. Здається, що все навколо мене зазнало невдалої долі. Робота стала нудною і монотонною, а мої зусилля не приносили бажаних результатів. Здоров’я теж зраджувало, і мало що принесло мені радість.

Мій розум не міг уявити, чому все це трапляється? Чи було це все лише випадковістю, або ж дійсно Ольга і Ірина насправді прокляли мене за мої стосунки з ними обома?

Іронія в тому, що колишні подружки ніколи не вказували на свої надприродні здібності або знання чорної магії. Проте, моя розумова інерція та відчуття провини внутрішньо готували мене вірити в цю теорію.

Одного разу я зустрів старого знайомого, який був досвідченим психологом та практиком медитації. Він зауважив, що я сильно страждаю через свої власні страхи та невирішені проблеми зі своєю самооцінкою. Він наголосив, що ніхто не прокляв мене, але я сам створюю свою реальність через свої думки та вчинки. А може це просто він мене заспокоює?

Після цих двох, я не зміг знайти дівчину, яка б мала інтерес до мене. Можливо, моє минуле поводження із Ольгою та Іриною залишило залишок на моїй репутації, або ж можливо, я проклятий.

Такі думки часом спонукали мене занурюватись у песимістичні думки і відчувати себе погано. Але я не здавався і продовжував працювати над собою. 

Замість того, щоб зосереджуватись на тому, що «жодна дівчина мене не вподобала,» я почав більше слухати себе і свої бажання. Я зрозумів, що важливо знайти себе і те, що мені насправді подобається, а не просто задовольняти чиїсь очікування чи стереотипи.

Оцініть статтю
Джерело
Ці дві дівки прокляли мене за те, що я зустрічався з ними обома! Тепер я одинокий