Цей низькосортний томат вартує вашої уваги. Не минайте його в магазині з насінням

Одного разу в магазині з насінням я почула розмову між двома городниками, один з яких сказав, що він не любитель експериментів і постійно вирощує улюблені помідори. Я вирішила дізнатися, що це за сорт такий, так я випадково про нього дізналась. Але вам розповідаю, бо вже встигла на власному досвіді переконатись, що він дійсно дуже хороший.

Послухала поради городників і одразу купила упаковку цього насіння, але плоди залишалися для мене загадкою. Ми звикли на пачці бачити картинку того, які плоди нам очікувати, а тут було тільки описано чого чекати. У таких випадках спрацьовують тільки поради! Таким чином і я змогла знайти свій улюблений сорт.

Насіння на розсаду посіяла на початку квітня. Всі паростки зійшли, стебло виявився щільним і кремезним, розсади зросла дуже добре. Я не піківала її, просто підсипала грунту. Висаджувала у відкритий грунт. Оскільки помідор низькорослий, то відразу вирішила висадити його на вуличній грядці.

https://jemchyjinka.ru/

Помідор, дійсно, виявився дуже врожайним, хоча минулий сезон був повний несподіванок. Ще, на відміну від інших томатів, які також вирощувалися у відкритому грунті, у Андромеда виявилась хороша стійкість до хвороб. Наприклад, інший сорт захворів і перестав зав’язувати плоди, а Андромеда в цей час набирала і зростала.

До речі, кущі я не Пасинкувати і майже на кожному стеблі були плоди.

Оцініть статтю
Джерело
Цей низькосортний томат вартує вашої уваги. Не минайте його в магазині з насінням