Це вона мене змісила так вчинити! Чому жінки мене не люблять?

Вона завжди була особливою для мене — красивою, чуттєвою та завжди посміхалася. З першого погляду я знав, що вона — дівчина моєї мрії. Пройшло багато років, і я завжди старався бути поряд з нею, добиватися її уваги, підтримувати в усьому. Моя мета — виграти її серце, була незмінною.

Коли вона погодилася дати мені шанс, я не міг бути щасливіше. Відчувати, як вона зближалася зі мною, відповідаючи на мої почуття, було прекрасним. Я мріяв про наше майбутнє разом, про сім’ю, дітей, про довгі вечори, проведені разом.

Але одного дня, коли вона нарешті погодилася стати моєю дівчиною, вона сказала мені слова, які я не очікував. Вона сказала, що не може бути зі мною, бо хоче простого життя з низькими вимогами до чоловіка. Я не міг вірити своїм вухам. Весь цей час, що я добивався її, зробив все для неї, та кохав її безмежно, виявився даремним?

Розчарування було першим чуттям, яке охопило мене. Я не міг зрозуміти, чому вона так вирішила, чому вона змінила свої почуття до мене. Як може кохання раптово зникнути? 

Її рішення довело мене до справжньої злості. Я зрозумів, що я хочу знайти людину, яка поважатиме та цінуватиме мене таким, який я є, а не змушуватиме змінюватися. Я хочу кохати і бути коханим за те, хто я справді є.

Я не можу не згадати, що з втратою Олесі, моя поведінка стала все більш неприродною та контролюючою. Втрата її кохання залишила велику пустоту у моєму серці, і я вирішив, що потрібно зробити все можливе, аби знову зайняти місце в її житті.

Я став переслідувати її. Стежив за нею в соціальних мережах, вишукав спільних знайомих, спостерігав за місцями, де вона зазвичай зустрічалась зі своїми друзями. Я навіть пробував заборонити їй зустрічатись з іншими хлопцями, твердив, що вона є моя, і ніхто інший не може займати моє місце.

Я став випадково з’являтись в тих місцях, де вона перебувала. Я надсилаав їй безліч повідомлень і дзвінків, намагаючись викликати в неї почуття сорому за те, що вона зі мною несправедлива.

Але замість того, щоб привернути її увагу, мої дії тільки віддаляли нас. Її страх і образа від того, як я її переслідую і обмежую, довели її до рішення змінити своє місце проживання, надіючись, що це зупинить мої дії.

Моя нездоланна потреба знову бути з Олесею перетворила мене на людину, якою я ніколи не був задумувався. Це вона зробила це зі мною!

Оцініть статтю
Джерело
Це вона мене змісила так вчинити! Чому жінки мене не люблять?