Cпочатку щаслива сім’я, а потім пролізає лiнь і не бaжання допомогти, яке все 3нищyє на шляху.

Вони вперше зустрілися більше 10 років тому. Вона працювала бухгалтеркою, а він таксистом, тому й не дивно, що познайомились вони в таксі. Він підвозив і забирав її з роботи, а їй з кожним разом все більше подобався ввічливий та хороший водій.
Після багатьох таких зустрічей він познайомився з нею, а потім пішли на побачення і в скорому часі одружилися.
Вони жили в його квартирі з його мамою, котра була приємною жіночкою, тому сварки між свекрухою і невісткою ніколи не виникали. Валентина Сергіївна хороша жінка в спілкуванні, підтримувала невістку і не придиралася. А коли в них з чоловіком народилася дитина, то жінка пішла в декрет.

Чоловік рідко бував дома через роботу, тому хоч і не був поганим батьком, але дуже мало часу приділяв сім’ї. Мама дитини робила всі хатні справи, в чому їй завжди намагалася допомогти свекруха.
Інколи він після роботи ходив з колегами відпочивати і не попереджав дружину, що пізніше прийде додому. Коли приходили вихідні – сидів на ліжку перед телевізором, нічим не допомагав і нічого не робив. Згодом дружину почала нервувати така поведінка чоловіка. Свекруха підтримала невістку і сама сказала синові, що так не можна, потрібно більше часу для сім’ї, бо це на першому місці. Але чоловік не слухав.

Багато разів жінка просила його хоч щось зробити, але він залишався таким як був. Окрім того, її нервувало, що він працює довго, а заробляє мало. На перший погляд виглядає, як найпростіші сімейні сварки, але вони приводили до серйозних суперечок. Вона казала, щоб він спробував допомагати хоча б у вихідні, але він далі продовжував вдавати, що не чує.
Свекруха весь час підтримувала невістку і скаржилась на сина, дорікала йому. Спочатку вони почали спільно перевиховувати чоловіка. Жінка не раз говорила до чоловіка, що їй не подобається у їхньому житті, Валентина Сергіївна приєднувалась до неї і вони спільно починали наїжджати на чоловіка.

Були моменти, коли він таки знаходився дома, тоді і дружина, і матір давали йому різні невеличкі завдання, які він виконував. До прикладу, це було винести сміття, піти в магазин, розвішати білизну, одяг та допомогти комусь на кухні, якщо є можливість. Юрові це вкрай не подобалось. Він розказував, який замучений після роботи, а тут ще приходи і виконуй різні доручення. Та й казав, що дві жінки самостійно можуть впоратися з роботою по домі. Так, вони могли самостійно впоратись, але не хотіли. Жінки загорілись бажання привчити його прибирати і допомагати їм, тому не збирались зупинятись.
Згодом Юра почав дуже віддалятися і на вихідних зазвичай десь гуляв, мало сидів дома, бо не хотів слухати гору дорікань від жіночок. Вони з дружиною уже були віддалилися, а тепер ще гірше і додому приходить пізніше, ніж колись.
І скільки йому не говорили – все тільки погіршувалось. Він не хотів багато часу приділяти сім’ї, хоча скільки часу пройшло, але його це не сильно цікавило. Сім’я.

Одного дня Юра таки не витримав. Прийшов, сів порозмовляти з дружиною.
— Я більше так не можу. Ваші повчання не закінчуються, тому я хочу переїхати і пожити окремо.
Вона сиділа здивована і не знала, що сказати… Жінка ніколи не думала, що все дійде до такого, а Юра зібрав речі і пішов.
Незабаром вона дізналася, що на початку він жив у друга, а тепер орендував собі квартиру.
Пройшов місяць. Раз вони були зустрілись. Обговорили все. Чоловік сказав, що йому одному набагато краще, тому він поки не збирається повертатися додому.
Жінка ж не має уявлення, що робити.

На цьому, що наше сімейне життя закінчиться? Що ж буде далі? Ми з Валентиною Сергіївною помилились тактикою?
Вона не знає, що тепер робити. Єдине, чого жінка бажала, це щоб чоловік більше часу приділяв дитині і їй, але получилось ще гірше? А ви як думаєте вдасться їй все повернути?

Оцініть статтю
Джерело
Cпочатку щаслива сім’я, а потім пролізає лiнь і не бaжання допомогти, яке все 3нищyє на шляху.