Що роблять з нашим організмом Heгaтивні емоції?

Люди-емоційні істоти. Наші емоції набагато сильніші за нашу логіку. Завдяки емоціям визначається наш характер, як ми спілкуємось, почуваємося, можемо відстежити хвороби, які у нас спостерігаються.

Всім нам відомо, що стрес та агресія в поганій мірі впливають на наше здоров’я. Не залежить від того який вид емоцій, всі вони мають вплив на організм. Стримання емоцій призводить до катастрофічних наслідків. Правду кажуть, що недуги від нервів.

Гнів впливає на роботу нашого мозку та погіршує його, також виникають серцево-судинні захворювання. Коли ми відчуваємо гнів, у нашому організмі виникає реакція « бий або біжи», саме вона підвищує викид гормонів стресу, таких як  адреналін, норадрелін та кортизол.Частинка, яка відповідає за емоції( мигдалина) негативно реагує, наповнюючи кров’ю ділянку, яка відповідає за наше мислення.

Pinterest

Також він звужує кровоносні судини, завдяки чому підвищується кров’яний тиск, серце починає частіше битись і нам стає важче дихати. Коли ми часто гніваємося, наші стінки артерій швидко втрачають свій першо-початковий стан. Вчені навіть проводили обстеження, що уповільнюється загоєння ран на 40% через кортизол. Підвищується рівень імунних молекул, які викликають у нас запалення, завдяки чому пришвидшується ризик розвитку артриту, діабету та раку.

Pexels.com

Надмірне занепокоєння призводить до різних видів хворіб. Вона впливає на селезінку і робить шлунок слабшим. Змінюються функції нейромедіаторів. Саме тоді, коли людина хвилюється , в організм потрапляють речовини. Які завдають розлад шлунку. Надмірні і негативні думки можуть викликати у людини тошноту, понос, шлунковий біль і різні  хронічні розлади. Також може виникати біль у грудях, підвищується тиск, послаблюється імунітет і наш організм пришвидшує старіння. Під час занепокоєння, м’язи шлунку активно напружуються і працюють, внаслідок чого збільшується тиск на нього. Бувають випадки, коли в людини від переживань болить живіт.

 

Наша печаль призводить нас до того, що послаблюються легені, а це  викликає стан стомленості та задишки. Коли ми відчуваємо такі емоції у нас звужуються бронхи й бронхіоли, кисню важко потрапляти в легені, тому можуть бути бронхіальні ускладнення (астма). Китайські народні медики вважають, що смуток починається з серця, завдає шкоди легеням, і знову назад- шкодить серцю. Якщо людина має травмовані легені, виникають такі симптоми як кашель та задишка. Депресія руйнує шкіру, викликає випорожнення, та знижує рівень кисню в крові. При таких емоціях, виникає нестабільна вага тіла, люди стають більш вразливими  до шкідливих речей, наприклад, наркотики.

Велика кількість стресу у житті людини, породжує підвищення тиску, астму, синдром подразненого кишківника. Ця емоціє породжує серцево-судинне захворювання, підвищує тиск у крові та рівень холестеролу. Під час стресу людина схильна до переїдання, стає менш активнішою, схильна до шкідливих звичок, це все може посприяти захворюванням серцю. Частіше, коли людина відчуває стрес, у неї появляється мігрень, зокотіння зубами, швидке серцебиття, втома, вона втрачає або посилює свій апетит та відчуває стан напівнепритомності. 

pinterest

Часто, коли людина самотня вона може плакати та відчувати стан депресії. В цей час порушується баланс в легенях, кров та кисень погано поступають в організм. Самотність є така ж важлива і чимось небезпечна емоція, як і вище перераховані. Коли ви почуваєтесь самотні ваш мозок виробляє гормони стресу, і ви відчуваєте депресію. Від цього погіршується тиск у крові, зменшується якість сну. Коли ми відчуваємо самотність, наше серце та психіка знаходяться на шляху до розладу, не говорячи вже про імунну систему. Ті, хто відчувають самотність дуже вразливі до стресових ситуацій, що в свою чергу послаблює імунітет.

 

pinterest

Неочікуваний шок, може призвести до порушення рівноваги, при цьому виникає перезбудження та страх. Нервова  система під ударом. Найбільше шкоди завдає шок серцю та ниркам. Адже через велику кількість адреналіну, утворюється швидке серцебиття, люди втрачає контроль сну, починає переживати і входить в стресовий стан. Наслідками шоку може бути: в’ялість організму, блідуватість шкіри, складність у диханні, збій режиму сну та харчування, хронічні болі та сексуальну дисфункцію.

 

pinterest

Відчуття ненависті може призвести вас до розладу кишківника та серця, що призводить до швидкого колотіння серця, сильне стиснення крові на стінки артерій та біль у грудній зоні. Вчені зробили невеличкий дослід, в якому доказали що люди, які часто відчувають ненависть більш схильні до пришвидшення старості, невідмінну від тих людей, які розслабленні. Також це завдає шкоди печінці. Коли ми говоримо про ненависть, наші молекули дихання стискаються, в результаті це завдає шкоду печінці та жовчному міхуру.

pinterest

Ревність-емоція, яка впливає в першу чергу на наш мозок, жовчний міхур та печінку. Коли ми відчуваємо  заздрість,  виробляється велика кількість адреналіну, який утворює стрес, тривогу та депресію. Так само під ударом жовчний міхур. Якщо буде завелика кількість гормонів, наша кров уповільнюється в печінці,  внаслідок чого виникає нерівномірне вироблення жовчі в жовчному міхурі. Під час таких емоцій, ми можемо відчувати: послаблений імунітет, безсоння, високий тиск, часте серцебиття, високий рівень адреналіну. Ревність ставить під удар нервову систему, саме тоді прискорюється пульс надмірного кров’яного тиску.

pinterest

Коли людина відчуває тривогу, у неї появляється біль, тошнота, їй стає важко дихати, приходить обезсилення та запаморочення в голові. Саме тоді виникають шлунково-кишкові хвороби. Це все завдає шкоди шлунку, селезінці та підшлунковій залозі,  і  тоді утворюється запалення  товстої кишки. Через тривогу, у нас може виникнути хронічне захворювання. Вченими доказано, що негативні емоції сприяють хворобах серця. Тривога- найбільша причина для сердечно-судинних захворювань.

pinterest

Чи зауважували ви у себе, як емоції впливають на ваше самопочуття?

Оцініть статтю
Джерело
Що роблять з нашим організмом Heгaтивні емоції?