Чому життя у багатоповерхівці було для мене справжнім пе _kлoм!

Дуже багато людей мріє про квартири у красивих багатоповерхівках. Облагороджені території, закриті двори та дитячі майданчики, красиві холи, ліфти, навіть у деяких будинках консьєржі…Мрія кожного хто мріє про своє житло! Але якщо подумати, чи є взагалі мінуси? Я жила у квартирі все своє життя і можу вам розповісти про плюси та недоліки такого життя.

Якщо ви надумали продати приватний будинок і купити квартиру, то дуже добре обдумайте свій крок. Квартира – це не завжди зручність та компактність. Це також багато різних людей поряд з тобою, шум який не завжди ти в змозі припинити. Ну що ж, приступимо!

Плюси та мінуси життя у багатоповерхівці.

     Зручність

Так-так, саме зручність багатьох так манить придбати житло у багатоповерхівці. Адже садочки, школи, магазини – все знаходиться поряд. Добратися будь-куди не займе багато часу, тому що всі зупинки також поруч. А чого вартує тільки споглядання заходу сонця з 9 поверху та спостерігання за рухом який за вікном: машини, люди – нічого не стоїть на місці.

     Своя квартирка

Ви можете займатися будь-чим у своєму домі. Заняття спортом вдома або поряд на красивому майданчику, влаштовувати романтичні вечори на балконі — споглядаючи за зоряним небом, у вас вийде швиденько все прибрати, адже у квартирі все компактне та зручне, не потрібно витрачати немалі кошти на облагородження території навколо будинку (бо це роблять у приватних будинках) – тут все забудовники зробили за вас.

     Сусіди

Поряд з вами можуть жити дуже хороші люди з якими ви можете стати справжніми друзями. Завжди буде з ким поговорити, навіть при можливості та хорошій дружбі зможуть приглянути за вашою домівкою, вигуляти собаку або посидіти годинку-дві з дитиною, якщо вам терміново потрібно кудись.

     Місця для вигулу тварин

Це дуже класно, адже є території які оснащенні спеціальними смітничками та пакетиками для того, щоб кожен міг прибрати за своєю собакою і не шукав повсюди смітників. В таких місцях ви зможете зустріти цікавого співрозмовника та ваші домашні улюбленці зможуть знайти друзів з якими будуть весело бігати весь час прогулянки. Це набагато краще, ніж коли тварина більшу частину життя на ланцюгу.

     Безпека

Система охорони квартири, консьєржі, відеонагляд за будинком та територією, вхідні двері до яких мають ключі, тільки власники квартир, а також сусіди, які знаходяться на сходовій клітці, які можуть побачити або почути, щось що їх насторожило, то відразу повідомити вас.
     Недоліки

     Фінансова сторона

Самостійно зараз не так легко купити квартиру у новобудові, тому більшість купляє житло або зовсім невеличке або у старіших будинках, а у них не таке все красиве та доглянуте. Вас чекатиме заміна всього. Адже різні сантехнічні роботи необхідно проводити, оскільки у старих багатоповерхівках дуже часто забувають такі речі, як заміна труб – поки щось десь не почне протікати.

    Безкінечний життєвий цикл багатоповерхівки

Ви мусите постійно пам’ятати про те, що поряд з вами живе багато людей, хоч і квартира – ваша. Сусіди, які можуть посеред ночі почати шуміти, слухати музику, сваритись і не тільки, ремонти, свердління в стінах – у багатоквартирному будинку ви змушені це чути постійно. Особливо коли у новобудові квартира – ремонтні роботи там не припиняються, адже постійно заселяються нові власники квартир.

     Шум

Крім будинкового шуму ще є один дуже неприємний фактор — це вулиця. Інколи навіть не врятують гарні звукоізоляційні вікна, коли ви мешкаєте з 1 по 4 поверх. Шум машин, якісь сварки жіночок під під’їздом, гавкання собак, крики та співи підлітків літніми вечорами, вдень крики дітей, які граються та бігають. Так, звичайно, що всі ми були дітьми та підлітками, але коли ти хочеш відпочити від роботи в тиші або тобі необхідно просто виспатись, а ти не можеш, бо вся вулиця гудить, а вікна всі виходять тільки на цю сторону – ти просто хочеш втекти кудись якомога далі, бо можна збожеволіти в такі періоди.

     Замкнутий простір

Попри весь плюс розвиненої інфраструктури, постійного руху в багатоповерхівці та життя навколо неї, ми – на жаль інколи потребуємо тиші, спокою та усамітнення. Але у квартирі усамітнення – це постійне перебування в чотирьох стінах. І все. А, от у своєму будинку — ви зможете вийти на вулицю, полежати в гамаку, послухати цвірінькання пташок і справді бути відгородженим від всіх, але насолоджуватись цією красою та не відчувати себе замкнутим у клітці.

     Екологія

Більшість багатоповерхівок розташовані близько до доріг, до центру. Звичайно є також і в інших місця, але у всіх є бажання жити ближче до центру, а там постійна забрудненість. Влітку все в пилюці, повітря свіжого немає, квартири — сонце так нагріває, що неможливо спати вночі. Якщо десь недалеко озеро або річка, то влітку вашими постійними гостями будуть комарі – не завжди рятуватимуть москітні сітки. Якщо наважитесь купляти квартиру, то обов’язково звертайте на місце розташування  будинку.

Мої батьки кажуть, що якість життя залежить від бажання людини працювати. Якщо у вас є таке бажання – то неодмінно переїжджайте у приватний будинок. Якщо ви сумніваєтесь у своїх силах, то купляйте квартиру. Життя у квартирі не вимагає багато праці. Не дивлячись на всі мінуси життя у квартирі дуже зручне та компактне, але все ж таки свобода та незалежність, яких так не вистачає — ви зможете отримати тільки у власному будинку. Потрібно буде постаратись, але зусилля над власним будинком того коштують!

Оцініть статтю
Джерело
Чому життя у багатоповерхівці було для мене справжнім пе _kлoм!