Чому я віддаю перевагу квартирам, а не приватним будинкам, хоча все дитинство прожив саме в приватному будинку

З самого дитинства я жив у приватному будинку, але згодом, так як прийшов час вступати до вишу, я переїхав до іншого міста та там вже жив у гуртожитку. Як тільки знайшов стабільну роботу, яку міг суміщати з навчанням та оплачувати житло – я переїхав до орендованої квартири. Так я жив допоки не закінчив навчання та не знайшов хорошої роботи.

Після того я вирішив повернутись до форми житла, в якому прожив все своє дитинство та частину юності. Знайшов де можна орендувати будинок і жив в ньому. І знаєте, проживши стільки років у квартирі я звик до неї і знову жити в приватному будинку було якось не так. А через деякий час зрозумів, що все таки це не моє і я не можу жити в будинку та хочу повернутись до квартирного формату. І я зараз вам поясню чому саме так.

Найбільший плюс приватного будинку, безсумнівно, є те, що він приватний, тобто дає тобі свободу. Тут не буде набридливих або вічно невдоволених сусідів за стінкою. Відсутність сусідів за стіною також дає гарантію того, що ніхто не затопить тебе зверху і в той же час ти не затопиш нікого знизу. До того всього, ще ти господар не лише в будинку, а й за його межами. Хочеш – викопай басейн, хочеш – побудуй альтанку, хочеш – збудуй теплиці. Місце та воля для фантазії велика.

І ви звісно скажете, що на це все потрібні гроші, і так, я вас підтримаю – на  це потрібно багато грошей. Приватний будинок дорівнює постійні вкладення. Його дорого утримувати та обслуговувати. Якщо допустимо у вас немає опалення, то його потрібно зробити самостійно(звісно не самі будете це все встановлювати, хіба що ви працюєте в такій сфері, але думаю ви зрозуміли про що я), а це, відповідно, багато витрат. Якщо щось зламалось, наприклад бойлер, то у вас не буде гарячої води і відповідно ви знову будете витрачати кошти(і не маленькі) на його ремонт, щоб не гріти воду на газу, щоб елементарно помитися.

Щодо ділянки, якщо вона є, то за нею також потрібен догляд, а відповідно час, гроші та зусилля. Так, є люди, яким дуже подобається доглядати за грядками, садами, кущами і т.д, але я не відношусь до таких людей. Можливо на старості літ я зміню своє відношення до цього, але зараз не бачу сенсу витрачати свої ресурси та час в тому числі на це все, бо в мене є справи важливіші ніж ділянка з грядками.

Живучи в квартирі я не стикався з такими проблемами, не рахуючи прориви, через які не було води, але комунальники дуже швидко виправляли ці неполадки та все швиденько ремонтували. Плюс багатоквартирні будинки переважно знаходяться в центрі міста, а це значно спрощує дорогу до роботи та назад додому. При цьому приватний будинок переважно знаходиться в примісті, або за містом взагалі, куди їде, дай боже хоча, б два три автобуси раз в півгодини. Тобто щоб спокійно добиратись потрібно мати власний автомобіль, але це теж додаткові витрати. Бензин, СТО, ремонт. Це ніхто просто так задарма не дає, тому щоб комфортно жити у власному будинку з власним авто треба дуже добре заробляти.

Зараз мені не зручно жити у приватному будинку, бо я хочу сконцентруватися більше на особистому житті та роботі, а не на грядках та побутових проблемах. Тому я переїхав назад до квартири, щоб спокійно працювати та влаштовувати особисте життя.

Оцініть статтю
Джерело
Чому я віддаю перевагу квартирам, а не приватним будинкам, хоча все дитинство прожив саме в приватному будинку